Wpis z mikrobloga

Pękające koniuszki palców.

Mirki pomocy mam problem z nie gojacymi się ranami na koniuszkach palców.
Dermatolog mówi że to uszkodzenia mechaniczne(taka diagnoza kosztuje 150zl ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) . Wyniki na krew, choroby zakaźne, przewlekłe, tarczyce i alergie bez zarzutów.

Z zawodu jestem elektrykiem, uwierzcie nie ma mowy o uszkodzeniach mechanicznych, ciągle bandaże i maści i praca w rekawiczkach ( bez nich jest dużo gorzej)

Czytałem w necie że wiele osób ma ten problem tylko że im ustaje po paru tygodniach a ja męczę się z tym od około 8 miesięcy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #medycyna #medycynanaturalna #pomocy
  • 9
@madow: Dawaj zdjęcia, pokaż paluchy( ͡° ͜ʖ ͡°) Pekanie dłoni palców miałem jak za dużo z wapnem / cementem robiłem, właśnie bez rękawiczek, może być od gipsu (choć to słabiej niszczy skórę), jako elektryk pewnie z nim robisz...
@KollA bandaż takie specjalne, papierowe plus Rekawiczki gips to raz na 2 ty godnie mam w rękach używam też niewidzialnej rekawiczki dla mechaników. Załamać się idzie przez te palce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@madow: Według mnie może być od chemii, ja miałem jakiś miesiąc temu kombo, robiłem w wapnie i cemencie, a później już spękanymi palcami chwytałem ogórki kiszone i jak mi skóra zaczęła pękać tak kilka razy mocniej od tego Twojego zdjęcia.