Wpis z mikrobloga

Może wyjść trochę długi post, ale jestem pewny, że ktoś z was się spotkał z takim czymś.
Gram na PC, ale czytałem w necie, że wiele osób niezależnie od platformy ma tzw. "input lag"
Objawy by się pokrywały z tym co odczuwam w grze, czyli:

- Zawodnicy wolno wybiegają do ataku, mimo wytycznych
- podania są opóźnione o 0.5-1 sekundę
- odbiory są spóźnione, przez co niecelne i przeciwnik ma dużą pustą przestrzeń
- ruch lewym analogiem jest mało płynny, przez co przeciwnik bardzo łatwo odbiera piłkę
- zanim nastąpi strzał mija 0.5-1 sekundy, przez co łatwo blokować je
- drybling, można zapomnieć
- wytyczne nie działają w większości meczów

Rzeczy, które zrobiłem i mogły pomóc:
- zmieniłem monitor
- próbowałem inny internet (różne 3)
- zmieniłem pada
- odblokowałem porty
- wyłączyłem firewall w Windows
- uruchomienie gry jako admin plus różne ustawienia graficzne
- reinstalacja systemu
- wrzucenie gry na czysty ssd

Do tej pory nic nie pomogło. Być może ktoś z was zna sposób, żeby to wyeliminować lub zmniejszyć w jakimś stopniu?

#fifa19 #fut #fifa
  • 19
  • Odpowiedz
@mirek_januszy: mam to samo . Mogę grać tylko w godzinach 22-9. Zapewne zwykle sezony online chodzą Ci dobrze a w Fifie 18 bez problemu grałeś sezony w fucie. Niestety zmiana na konsole nic Ci nie da. Grałem na PC, xbox a teraz na PS4 i za każdym razem to samo. W 17 i 18 mogłem chociaż sezony normalnie grać ale teraz jak przenieśli wszystko na serwery EA to szkoda gadać co
  • Odpowiedz
  • 0
@oiomek wszystko co gram online w 19, w godzinach 11-22 jest tragiczne. Może 2/10 spotkan da się normalnie grać. Reszta to ciągła walka z opóźnieniem. Już lepiej mi się grało rzeczywiście sezony w 18, ale tylko z graczami Pl/Ger i czasami Czechy
  • Odpowiedz