Wpis z mikrobloga

Dobra, teraz powiem co mi przeszkadza w HOMOLACH i w ogole czemu stworzyłem słowo HOMOLSTWO. Nie ma to za wiele wspólnego z homoseksualizmem.

Według mnie kazdy gej czy lesbijka powinni walczyć z HOMOLAMI

Zacznijmy od tak zwanych MARSZY RÓWNOŚCi.
Według mnie taki marsz powinien wyglądać tak: https://www.wprost.pl/_thumb/cc/89/fcea4ec14f046d7ad33a28a8cf0a.jpeg
A Wygląda tak: http://bi.gazeta.pl/im/76/ac/16/z23776886V,11-sierpnia-2018-r--Marsz-Rownosci-przeszedl-przez.jpg

Niech ktoś mi odpowie po co robicie z siebie pośmiewisko? Po co na marszach są jacyś obleśni nadzy faceci, jakieś dziwaczne stroje, jacyś transwestyci. Czasami mam wrażenie, że to wyścigi CZYM BARDZIEJ OBLEŚNY I DZIWNY BĘDZIE MARSZ TYM LEPIEJ. Przecież geje i lesbijki to normalni ludzie. Powinni przyjść tam normalni ludzie, tacy jak reszta społeczeństwa. w nornalnych ubraniach, z normalnymi hasłami, z normalnymi okrzykami. By każdy HOMOFOB widział, że nie ma w nich nic strasznego. Dziwcie się mi, że tak gardzę HOMOLSTWEM? Przecież sami robicie sobie taką reklamę. Zwykłemu człowiekowi jak ja pokazujecie, że homoseksualizm to jakaś dewiacja umysłowa. Co mają sobie pomyśleć dzieci widząc takie marsze? W szkole mówią im: Homolstwo to cos normalnego. Idzie dziecko z matką obok takiego marszu i myśli se: No to niezła normalność, przecież tak nie wyglądają normalnie ludzie na ulicach.

Wasze środowisko to hipokryci.

Na "Marszach poparcia dla aborcji" pełno Homoli, okrzyki - mężczyźni won, nie wasza sprawa. No kurde, HOMOLE, przeciez nigdy nie będziecie mieć dzieci. Nie wasza sprawa.

Na marszach poparcia dla muzułmanów pełno Homoli, no kurde Homole. Oni was nienawidzą, czemu chcecie zagłady białej rasy?

Na marszach poparcia dla ochrony środowiska pełno Homoli, no kurde Homole, przecież Wy jesteście największymi szkodnikami dla środowiska, bo to przez was gatunek ludzi wymrze.

Szkoda strzępić ryja. Chcecie udowadniać, że jesteście równi, chcecie być tak traktowani, ale na kazdym kroku musicie pokazywać swoją odmiennośc, tak naprawdę to WY nie akceptujecie wszystkiego i wszystkich poza waszym kółkiem LGBTQWERTY

I proszę przestać nazywać Homolstwo odmienną orientacją seksualną, to odmienna mentalność.

#bekazkatoli #4konserwy #neuropa #lgbt #homoseksualizm #wiara #bekazhomoli
  • 17
Po co na marszach są jacyś obleśni nadzy faceci, jakieś dziwaczne stroje, jacyś transwestyci


@Petty94: bo w wolnym kraju ludzie mogą manifestować jak im się podoba, widać idea wolności jest Ci obca

Na "Marszach poparcia dla aborcji" pełno Homoli,


@Petty94: potrzebne dane

okrzyki - mężczyźni won, nie wasza sprawa


@Petty94: no od cudzych brzuchów wypadałoby się odpieprzyć

Na marszach poparcia dla muzułmanów pełno Homoli,


@Petty94: potrzebne dane

Na
@Petty94: ci wszyscy ludzie istnieją i stanowią część społeczeństwa, są Polakami i chcą się czuć dobrze żyjąc w Polsce.

Czemu tej różnorodności nie widać na polskich ulicach skoro oni istnieją? Bo są wyśmiewani, wyszydzani, bici za odmienność. Katolicka ideologia ma tu duże zasługi, ale też trochę komunizm i bieda. Na Zachodzie nikt nie zagląda nikomu do łóżka, na ulicach jest różnorodność, każdy się dobrze czuje będąc sobą, nie udając nikogo innego.
@Petty94: Merytoryczne ale brak tu najważniejszego.

Źle się za to zabrałeś, zacznij od tego skąd wywodzi się idea unii europejskiej.

Przetłumacz łacińskie przesłanie z wejścia do parlamentu w Brukseli.

I co ważne, wskaż wcześniejszą karierę polityczną najważniejszych prominentnych polityków w parlamencie unijnym i jak ją zakończyli w swoich krajach.

A stanie się światłość!