Wpis z mikrobloga

@Gilgamesz69
Komentarze plusowane tu to kwintesencja wykopowej hipokryzji. Trzy #!$%@? polki hajlują pod bramą auschwitz? Spoko, błędy młodości, dać im lanie.
Hajlowaliby tacy żydzi to zaraz #!$%@? główna z płomieniami, zaraz armia bilbordów zmierza do izraela, zaraz pisanie do zagranicznych newsów.
Taki wygląd wasz wykopki właśnie
@MaxiimumR: Czyli za młodu siedziałeś tylko w domu, a mama na ciebie chuchała i dmuchała, i nie pozwalała wyjść pobawić się z kolegami na dworze, bo jeszcze siniaka sobie nabijesz, albo zrobisz coś głupiego? Może jesteś skrajnym introwertykiem, który tłumi emocje i woli nic nie robić ze strachu przed oceną ze strony innych? To gratuluję XD Taki sam poziom wypowiedzi jak twoja. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie
@yami: Uważam po prostu, że skarżenie i ostracyzm nic nie dadzą. I nie ma sensu wtykać tam wykopowego nosa. Szczególnie teraz , gdy zdjęcie skasowały. To znaczy, że już wiedzą że zrobiły źle, a jak dorosną to uświadomią sobie jak bardzo to było głupie.
Pytanie tylko czy porównywanie kogokolwiek do ameby jest dojrzałe i w porządku? Jak uważasz?
@Paula_pi: Może akurat źle zaznaczyłem, że o Ciebie chodzi (albo edytowałaś komentarz), ale generalnie miałem na mysli komentarze typu:

hehexdlollmao 1 dzień temu via Wykop Mobilny (Android) +1399
@Gilgamesz69: nie zesraj sie

+: Andrejrooo, damian-krol +1397 innych
odpowiedz ulubiony zgłoś udostępnij

PiersiowkaPelnaZiol 1 dzień temu +1724
@Gilgamesz69: nic, #!$%@? mnie to obchodzi XD

+: Quirang, damian-krol +1722 innych
@aruel89: Co XD Moje pytania były retoryczne i bazowały na tym, co pisales, czyli słowach w których twierdzisz, że za młodu każdy z nas robi (coś tak) głupiego jak te dziewczyny. „No, skoro mowisz takie słowa, to na pewno z własnego doświadczenia” - pomyślałam. I stąd moje przypuszczenia.

Natomiast te Twoje są całkowicie bezpodstawne i dlatego też błędne, bo nie miales jak wywnioskować to, co napisales i dlatego mysle ze nie