Wpis z mikrobloga

@patrzpan: i może dobrze, ja tylko uważam, że nie ma co publicznego linczu urządzać i wyciągać konsekwencje, które mogą wpłynąć na ich przyszłość (np. sprawa karna)
  • Odpowiedz
@pcstud Chyba że znajdzie się prokurator co chciałby sobie na gówno aferze karierę zrobić.Dla mnie Holokaust po przeczytaniu kilku artykułów historycznych to ludobójstwo jak każde inne w historii ludzkości które wyróżnia tylko niemiecka perfekcja tamtych czasów.W historii mieliśmy Kanaanejczyków (mordowanych przez Żydów ( ͡ ͜ʖ ͡) ),Azteków,Majów, Ormian,Kongijczyków,Ukraińców, Polaków i Rosjan.To że Holokaust jest nr 1 to tylko sprawa PR
  • Odpowiedz
@Gilgamesz69: Czy tłumaczący zachowanie tych dziewczyn i je broniący nie mają stwierdzonego #!$%@?? Czy wy #!$%@? wiecie ile tam osób zginęło? Czy macie świadomość ile osób przeszło przez tą bramę i nigdy stamtąd nie wyszło? Byliście tam kiedyś, idioci? Ja jak byłam tam mając 16 lat to z wrażenia musiałam wyjść bo zebrało mi się na wymioty. Nikt nie robił sobie żartów, nawet najwięksi idioci z klasy. Każdy potrafił zachować powagę,
  • Odpowiedz
#!$%@? kurła zniszcz im życie bo są głupie.


@sveq91: ale w jaki sposób to im zniszczy życie? Bo co najwyżej będą miały przypał u dyrektora w swojej szkole, czy u rodziców? No i bardzo dobrze. Ja rozumiem robienie głupot w takim wieku, ale te głupoty też mają jakieś granice. Sama czasami coś przeskrobałam, ale ludzie, coś w głowie miałam. Może sobie porozmawiają z kimś starszy i coś się rozjaśni, przecież one
  • Odpowiedz