Wpis z mikrobloga

Co się dzieje, gdy jednemu dasz, a drugiemu nie? Jak się wtedy zachowuje?


@Testuje_Toster: Jest krzyk i walka o miskę, a do mnie spojrzenia pełne wyrzutu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie karm kotków suchym, bo im nerki wysiądą ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Zaff: Mają karmę specjalistyczną, bez obaw, dieta ustalana przez weta. Jedzą suche, mokre i normalne mięso ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@hejk4: Karma specjalistyczna = royal albo hills, za wciskanie których weterynarze mają profity? Weterynarz rozumiem ze specjalizacją żywienia zwierząt? Czy dla Ciebie to bez znaczenia i sama poszłabyś do lekarza "rodzinnego" po układanie specjalistycznej diety?
  • Odpowiedz
@Zaff: Dlaczego mnie atakujesz skoro nie masz pojęcia co jedzą moje koty? :) W tych miskach na zdjęciu nawet nie ma suchej karmy tylko resztki mokrej :) I nie, nie jedzą ani royala, ani hillsa, a wet ze specjalizacją. Karmę suchą mają jako dodatek, a nie główny element diety :)
  • Odpowiedz
  • 2
@hejk4: Bo średnio chce mi się wierzyć, że weterynarz ze specjalizacją żywienie zwierząt kazał żywić mieszając suchą, mokrą i surowe mięso, bo w najlżejszym przypadku powoduje to drobne niestrawności, ale w gorszym może się skończyć wrzodami.
  • Odpowiedz
  • 2
@hejk4: Pasta odkłaczająca to dużo lepszy pomysł - działa lepiej, wychodzi taniej i można do dowolnego jedzenia dawać.
  • Odpowiedz