Wpis z mikrobloga

Moim najgorszym pomysłem w życiu było odwiedzenie stolicy Włoch. Samo w sobie nie było to złe, ale gdy chciałem stamtąd wyjechać okazało się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Nie miało znaczenia jak bardzo próbowałem opuścić to miasto, prędzej czy później i tak tam wracałem. Siedzę tu już ósmy rok, niech mi ktoś pomoże

#heheszki #pasta
  • 30
@LiveDieRepeat: #!$%@? Mirunki kochane, co się #!$%@?!!

Wiecie, jak to jest - "nigdy nie zaglądaj do torebki dziewczyny", "wciągnie cię otchłań i przepadniesz w czarnej dziurze" i tak dalej. Ja popełniłem ten błąd i zajrzałem - poprosiła mnie, żebym znalazł jej jakiś tam balsam do ust, bo jej wyschły, czy coś, a ja, idiota, zgodziłem się i wsadziłem łapę do jej przepastnego wora z zamszu (Zara, 139,90zł).

Grzebię, grzebię i próbuję
@24-Sto: moj ojciec i wujek wyjechali jakies 25 lat temu do Rzymu, do roboty na budowlance. jak po jakims czasie przyjechali w odwiedziny do Polski, znajomi sie ich pytali co tam robia, wiec moj ojciec smieszek mowil, ze okna w Koloseum wstawiaja. Wyobraz sobie moje zdziwienie kilka lat temu jak bylem wewnatrz Koloseum i tam serio byly wstawione okna ( ͡° ͜ʖ ͡°)