Wpis z mikrobloga

  • 47
#rozdajo
Nudzi mnie moja praca, zasiedziałem się 10 lat i staczy dorabiać kogoś, otwieram swoje, firmę meblarską, meble pod wymiar itp. I szukam nazwy+(hasła reklamowego) która będzie chwytliwa, bo reklama trafi na kilka autobusów miejskich w różnych miastach i na reklamy stacjonarne, dla osoby, z której nazwy skorzystam przewiduje 1l. Bimberku czystego o jakości przebijającej każdą wódkę sklepową oraz 1l whisky też własnej produkcji, wyślę na mój koszt, chyba że Siedlce/okolice, jak będzie nazwa która mnie rozbawi może nagroda extra literek czystego dodatkowo poza konkursem :)
  • 84
  • Odpowiedz
@slayaa: blagam, wymyś cos orginanlego, w pracy mam stycznosc wlasnie z firmami meblarskimi i wszystkie drewexy, poldrewy i inne januszowe nazwy są tak bardzo powielone ze jak nie masz NIPu to sie nie dowiesz czyja to ta firma o ktora Ci chodzi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Damiax
Wiem, jak dam bilboard to na bank ktoś na wykop wsadzi :)
Uważam, że śmiechem żartem można wiele, powstaje grafika z nosaczem jak Janusz grazynce meble z somsiad skręca :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Hannahalla Akurat będę to robił w mazowieckim w cenie, cała Polska to koszt większy o transport do 1zl/km. Dla wykopków dorzucimy jakiś rabat %.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Arachnofob będę syfiarzem i stolarzem, w drewnie też ale to nabija strasznie cenę, poza tym płyta to nie syf ale tańszy zamiennik, takie moje zdanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@slayaa: Meblolas - meble prosto z lasu


I smialo dizajnerskie, proste logo szafy przechodzacej w drzewo (moge narysowac pozniej jak to widze w wyobrazni jesli sie spodoba). Moze ludzie beda kojarzyc z Legolasem xD
  • Odpowiedz