Wpis z mikrobloga

@nama: niestety jest uzasadnione, dwójeczkę od dziecka niestety mam cofniętą o jakiś pół centymetra (,)

przydało by się zadrutować uzębienie, ale za granico to tylko 5k€
  • Odpowiedz
niestety jest uzasadnione, dwójeczkę od dziecka niestety mam cofniętą o jakiś pół centymetra


@meciasek: a to myślałam, że czeka Cię leczenie ortodontyczne. No cóż, ja bym wszystko zrobiła, żeby nie tracić zdrowych zębów.
  • Odpowiedz
@meciasek: Miałem tak samo jak na tej focie od @mister_pink . Cudowne przeżycie, nie zapomnę go nigdy :) Śmiałem się leżąc na fotelu, bo czułem się jak u rzeźnika. Piłowanie, dłutowanie, wyrywanie, łamanie, wykręcanie , no dobre 40 min zabawy :)
  • Odpowiedz
@mister_pink: @zasadzka01: witajcie w klubie, mam to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a do tego na górze jeszcze jedną dziewiątkę.
U dołu już obie ósemki usunięte, z pierwszą było 1,5 godziny zabawy, z drugą "tylko" 30 minut :) Powinnam już się teraz na górne umawiać, ale się cykam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Choć chirurg mówi, że górne to już luzik...
  • Odpowiedz
@kostniczka raz mialem robiona gorna i dolna na raz, wiec ryj spuchniety, ale to od dolnej raczej. Ostatnia wizyta to gorna prawa osemka, która wyszla w 30 sekund tak naprawde i czulem sie jakby nigdy nic. No ale one chyba nie byly "zatrzymane" tyle ze byly schowane w dziasle.
  • Odpowiedz