Wpis z mikrobloga

Ojciec kiedys kupil odmjakiejs typiary taka gitare, znalazlem ja w piwnicy gdzie lezala z 10lat. Zastanawiam sie czy jest sens znnia cos robic, stan jest oplakany xd wszystko chyba trzebaby wymienic, ale gryf jest prosty :p to chyba wegierska podrobka strata :) wiecie cos o tej marce? Jest sens ja odnowic, tak zeby miec w kolekcji (jako poczatkujacy w sumie gitarzysta ale mam juz dwie) #gitara #pokazinstrument
Wiecej fotek w kom
a.....j - Ojciec kiedys kupil odmjakiejs typiary taka gitare, znalazlem ja w piwnicy ...

źródło: comment_EMIaWIX1GgeS2WWGgvCE8ieZPiXuvt7G.jpg

Pobierz
  • 12
@bzzxc: luźne klucze, progi trochę odstają gdzieniegdzie od podstrunnicy (może nieistotnie)...i w sumie na tyle :) wyczyszczę ją, i założę struny chociaż z tymi kluczami to nie wiem czy będzie trzymać strój
@bzzxc: @joolekk: wyczyściłem, założyłem struny..strój trzyma poza jednym kluczem który rozstraja się o pół tonu po jednym podciągnięciu. twarda jest dość, cieńka E jest dosć wysoko nad gryfem. no i brzmienie słabiutkie raczej..i trzeszczy, jakbym ze starego gramofonu jej słuchał (ma to jakiś urok ;P ) ... więc nie wiem, chyba na śmietnik pójdzie. dzięki za rady