Wpis z mikrobloga

@wantussik: miałem te opony przez trochę ponad sezon i przejechałem na nich jakieś 10k km. Na początku super i nie łapałem kapci, niestety kiedy nadszedł deszcz okazały się mega #!$%@?, raz zaliczyłem glebę na rondzie, innym razem po prostu traciłem przyczepność i szybsza jazda traciła sens. Po ok. 8k kapcia łapałem praktycznie co kilka dni, guma zrobiła się mocno sparciała. Za 60zł ok, ale nie oczekiwałbym nie wiadomo czego
@wantussik za ta kasę cudów nie ma. Jak masz chajs to bierz coś droższego. Jak jest sucho to ujdzie ale po deszczu to trzeba mocno uważać. Nie jest to opona długowieczna. Niektórym już po 3 tyś łapie kapcie. Jak nie masz kasy to weź drutówkę bo moim zdaniem nie ma sensu brać zwijanej przy takiej jakości gumy.
@wantussik: Nie polecam! Ujeżdżałem ultra sporty II - 700 x 25c - drutowane. Po 1-2 tys km pierwszy kapec (i to na zawodach 10 km przed meta.......). jak dobiłem na jednym komplecie do 4-5 tys km to łapałem kapcia po 300- 400 km przejechanych..... w zimę to po nich sito zostało.......

Ogólnie jak chcesz coś taniego, zwijanego i przez 5-6 tys km nie łapiącego kapcia to polecam to (sam użytkuje już
gp 2, albo vittoria rubino pro.


@wantussik: Tu masz odpowiedz, na długie trasy zainwestuj i sie nie przejmuj kapciami albo conti GP4000 2 albo vittoria rubino pro g+ i masz spokój na 10k.