Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia ale uważam, że inwestowanie w Stadion Śląski było całkowicie bez sensu. Owszem, wygląda fajnie, ale stadion piłkarski z trybunami kilometr od boiska mija się z celem w dzisiejszych czasach, a jako lekkoatletyczny to chyba nie ta skala.
#mecz #rozkminy
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@giovan-a: No za dużego wyboru nie mają, albo obejrzą tam, albo wcale.
Ale uwierz, że różnica w porównaniu do choćby Narodowego, ale w sumie każdego nowoczesnego stadionu bez bieżni jest gigantyczna.
  • Odpowiedz
  • 0
@ImperatorPL: No pytam gdzie jeżdżą, bo jak dookoła płyty, czyli na bieżni, to trybuny są dużo bliżej.

W ogóle specyfika żużla jest taka, że jeżdżą po obwodzie i środek nie ma znaczenia. W piłce inaczej. Na Narodowym nawet jak siedziałem za bramką, to środek było widać doskonale, a przeciwną bramkę całkiem dobrze. Na Śląskim już pierwsza bramka jest daleko i widać ją tak, jak na innych stadionach środek. Przeciwległa jest hektary
  • Odpowiedz
@ImperatorPL: A nie wiem, ale podejrzewam że całkiem dobrze. Tamte trybuny są naprawdę dobrze zaprojektowane, boisko wygląda jak na dłoni. Niby siatka to co innego, ale myślę że było ok.

Jedyne, co jest spieprzone na tym stadionie, to akustyka podczas koncertów.
  • Odpowiedz