Wpis z mikrobloga

@moooka: Na małych nie ma żadnego problemu. Ja osobiście Gaussa (który rozwiązuje wszystkie problemy) zostawiam Cassidiemu, .223 pistolca daję Sulikowi (na zmianę z super młotem) - ten pistolecik jest fajny, bo zadaje sensowny dmg cały czas, a jak walnie krytyka w oko, to nie ma co zbierać (ładnie z niego wchodzi we wszelkie zwierzaki). A po drodze do tych masz przecież upgradeowalne Magnum, Desert Eaglea, P90, G11, Sniper Rifle,
@Silvaren: @m00n: @normiknawymarciu: @vosmor: @sejsmita: @su1ik: @chciwykrasnolud: Dzięki wszystkim za odpowiedzi. :-)

Moje obawy wynikają głównie z dziwnego buildu jakim gram, wymyśliłem sobie grać lekarzem i maksymalnie rozwijać wszystkie możliwe umiejętności książkami. Tak jeszcze nie grałem, czyli perki medyczne plus gifted i pojmowanie (do książek). Premiowane umiejętności pierwsza pomoc, małe bronie i nauka. ;D Na obecną chwilę (poziom 16) mam w broniach ponad 90 i
@su1ik: @vosmor: Z tego co sprawdzałem to w NCR można zwiększyć, więc to by trochę ratowało sprawę, albo wybrać energetyki. I właśnie taki mam dylemat, ale chyba jednak spróbuję bez energetyków, najwyżej przejdę jeszcze raz kiedyś.