Wpis z mikrobloga

Mirki... kupiłem pół roku temu sprzęt za 8k zł na apple.com. Teraz stwierdzam, że nie potrzebne mi to jest i chcę sprzedać. Sprawdzam cenę, a tam 5.5k zł. WTF -32% ?? Czuje się oszukany. No #!$%@?. Co jest. Za ile ja to teraz sprzedam, za połowe ceny? Apple mnie wyruchało bez gumy #zalesie #apple #zakupy #przegryw
  • 23
  • Odpowiedz
@Onbehalf: aaaaa no to też nic nowego.
Tak jak mój znajonmy z roboty. Kupił telewizor tam za 3 tysiące a za niecałe 2 tygodnie był na promocji w tym samym sklepie za 2 tysiące. Czego nie robił, żeby go oddać i zyskać tysiaka nawet postępowanie w sądzie - ale to typowy Janusz Cebula.
  • Odpowiedz
@PRZEGRAC: ale to jest dysk. to lezy pod biurkiem, nikt tego nie dotyka i takie dyski działają przez 10 lat non stop, enterprise level.

Ja #!$%@?. Jak pomyślę, ile pieniędzy wrzuciłem w błoto to, aż mi się głupio robi.
  • Odpowiedz
@PRZEGRAC: takie cos nigdy mi sie nie zdazylo. Kupilem duzo sprzetu typu komputer i sprzedawałem po jakimś czasie wszystko za 70% wartości i to było spoko.

Tak samo myślałem, że będzie z dyskiem. Ale sie okazuje ze 50% wartosci (4k zł!) na minusie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Onbehalf: jaki dysk? SSD? Ich ceny ostro spadły.

Generalnie ostatnio ceny elektroniki wyglądają jak rollercoastery.
Pół roku temu GPU, pamięci były drogie. Teraz ich ceny spadły, a CPU Intela poszły w górę.

Btw2 po co kupowałeś coś nie od Apple na stronie Apple?
  • Odpowiedz