Wpis z mikrobloga

Takie trochę #zalesie. Jeśli ktoś z #rozowepaski bądź też #niebieskiepaski uważa że jest przegrywem...
Wracam ostatnio #pkp #regio z #wroclaw. Godzina 17 tłum ludzi, sama #gimbaza. Pół godziny za Wrocławiem troche się wyludniło (koło mnie wszystkie miejsca wolne) no i dosiada się #niebieskipasek całkiem w moim guście. Kątem oka widzę, że na mnie patrzy (wiem, nie ma kąta oka) więc wyciągam słuchawki z uszu i biorę z torebki książkę "przestań się martwić zacznij żyć" (pomyślałam że jak będzie chciał zagadać to nie zrobi tego jak będę słuchać muzyki). Mija dłuższa chwila, czytam tą książkę (kolega zerka nadal) i tak zaczynam sie zastanawiać czy zagada czy nie (z chęcią bym zagadała ale #logikarozowychpaskow - nie wiem z jakiego powodu się patrzy XD) No więc odkładam książkę i słyszę pytanie "przestałaś sie już martwić?". Oczywiście ja cała w skowronkach, gadka się klei, nagle On sie zrywa i mówi ze jego przystanek i poszedł... po chwili czuję ze ktoś sie nachyla i mówi, że nazywa się tak i tak i że mam go znaleźć na fb. Oczywiście ten chłopak się wrócił, ale co z tego jak ja połowy co mi powiedział nie usłyszałam bo hałas w pociągu, zamieszanie bo ludzie wysiadają. Teraz szukaj igły w stogu siana... (,)
  • 40