Wpis z mikrobloga

No to koniec szopki #famemma teraz każdy zobaczył, że można sobie zrobić kuku. W sumie dobrze. Trochę mi szkoda pszczoły, że tak się załatwił, bo wiadomo, że to pajacowanie to było dla gimbo i hajsu, w końcu z tego żyje to co mu się dziwić. Teraz to szambo wybije konkretnie, nawet go ten Rafix nie trafił, a łooohoho jaki fajter.

A teraz pytanie do ekspertów, bo sytuacja podobna do naszego idola Najmana :) pękło bo:
a) tak mocno mu zasadził kopa w dupę?
b) tak zgnite kości miał przez chlanie?
c) przeciwnik miał tak twardą dupę?
d) coś innego się #!$%@?ło?

#danielmagical #fejkmma

  • 13
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy: gdybym miał obstawiać to głównie zły stan zdrowia i brak umiejętności, w tej kolejności.

Ja miałem kilka poważnych incydentów i w żadnym nie doznałem złamań mimo że teoretycznie powinny się zdarzyć. Mam mocne kości, ale gdybym prowadził taki tryb życia jak tuczenko to pewnie też bym się łamał.
  • Odpowiedz
@Suck_My_Duck: Co to znaczy, nie umie kopać? Ja ważę lekko ponad stówę i jak #!$%@?łem z całej epy typowi, to się nie złamała. Chyba na treningach też kopał? No przecież uderzasz piszczelem, to co źle mógł zrobić, mięśni nie napiął? Uderzył nie pod tym kątem? To jest w ogóle możliwe by nie napiąć nogi kopiąc? analizuję to jak #!$%@? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy: Według mnie ,nie trafił czysto. Uderzył i trafił miejsce w którym kość ta jest najkruchsza,odpowiednia siła,napięty mięsień ją powiększa i może dlatego tak poszło ,swoją drogą kontuzja podobna
co do piłkarzy takich jak Eduardo czy Cisse.
  • Odpowiedz