Wpis z mikrobloga

Ej, dziewczyny, co sądzicie o makijażu wykonanym przez Red Lipsterkę? Ja Wam powiem, że kilka lat temu oglądałam wyrywkowo jej filmy i nawet niekiedy kupowałam polecane przez nią produkty, ale dziś weszłam na jej kanał, obejrzałam film dotyczący cieni polecanych konkretnym tęczówkom i jak dla mnie regres jak cholera + wiedza totalnie od czapy. Ja rozumiem, że paleta barw może się sprawdzać przy aranżacji domu, albo nie wiem, przy kompletowaniu garderoby, ale na oczach? Jak dla mnie totalna tandeta i makijaż, który tak naprawdę będzie niekorzystnie wyglądał na większości Polek. I co z tego, że ta zieleń, fiolet czy czerwień podkreśli Ci kolor oka, jeśli całokształt będzie wyglądał upiornie i groteskowo? Ja rozumiem, że jest wizaż sceniczny, konkursowy itd... Jednak nie zmienia to faktu, że takie zestawienia kolorystyczne są dla mnie czysto wizualnie zwyczajnie upiorne. Ona wygląda jak clown. #oswiadczenie #niepopularnaopinia #kosmetyki #pokazkosmetyczke #makijaz
Pobierz
źródło: comment_flKTsfOa9oZj9ki4c4fo7qGcfZ3Dq8D7.jpg
  • 78
Ej, dziewczyny, co sądzicie o makijażu wykonanym przez Red Lipsterkę?

@Millhaven: Weź przeczytaj swój wpis i komentarze jeszcze raz. Pytasz się różowych pasków co sądzą o makijażu, a jak większość pisze, że im się podoba (pytałaś o opinię, nie?) to każdej z osobna odpowiadasz: "no ale rozumiem, ale mi się to nie podoba". Okej, napisałaś już to we wpisie i w czterech czy pięciu komentarzach, po co piszesz to cały czas?
@gorzka XD

Pytasz się różowych pasków co sądzą o makijażu, a jak większość pisze, że im się podoba (pytałaś o opinię, nie?) to każdej z osobna odpowiadasz


Nooo, bo widzisz, jakby Ci to wytłumaczyć... Na tym właśnie polega prowadzenie dyskusji, którą zainicjowałam. Już #!$%@?ąc od tego, że odpowiedziałam tutaj na kilka zadanych mi pytań.

Daj innym ludziom mieć swoje zdanie, bo obecnie to wygląda jakbyś usilnie chciała wszystkich przekonać, że jest brzydki.
@Millhaven: Tak jak już wyżej dziewczyny napisały - tutaj jest zaprezentowany makijaż bardzo kolorowy, przerysowany. Makijaż jest zrobiony starannie i umiejętnie. To jest makijaż na imprezę czy do sesji fotograficznej. Moja przyjaciółka mocno siedzi w tych sprawach i mimo że ja na co dzień maluję się delikatnie (jeśli używam cieni, to zawsze brązowych), to bardzo lubię, kiedy ona na mnie trenuje wymyślne makijaże na swojego Insta.

Natomiast sama RLM do mnie
@Yamamura:

ale co tu dużo mówić kiedy dalej połowa kraju #!$%@? z krzywymi kreskami i "jaskółką", wykonanymi najtańszym, rozmazujacym się eyelinerem XD


Nie wydaje mi sie, ze jest az tak zle. I po czym widzisz, ze to kwestia badziewnego eyelinera a nie tylko braku umiejetnosci? Duzo kobiet podpatruje technike malowania kresek u kobiet z inna budowa powieki, same majac opadajace i wtedy wychodzi co wychodzi.
I trzeba miec tez swiadomosc, ze
Ale to ja już chyba czwarty raz piszę, że dostrzegam tę technikę, ale nadal uważam, że wygląda w tym makijażu niekorzystnie.

@Millhaven: to po co piszesz to 4 razy? Raz wystarczy, traktujesz wszystkie wpisy z opiniami innymi niż twoja jak atak na siebie, na tym nie polega dyskusja
to już Twoje #!$%@?

@Millhaven: to tylko potwierdza moją teorię, że każdy komentarz traktujesz jako atak na siebie, mój też. Więcej dystansu i otwartego umysłu na innych i ich opinie życzę :-)
Mnie czasem zdarza się iść do pracy z okiem w czerwonym cieniu i różowym brokacie, bo po prostu taki miałam rano kaprys i wszystko pasuje do ubrania.


@fspolczynnik: o siostrzana duszo! ileż razy mi się zachciało "akcentu" a po chwili okazywało się, że z akcentu zrobił się kolor przejściowy i szłam w fuksję ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz męczę mocno paletki lovely to większość makijaży jest tak
@gorzka A ja Ci życzę tego byś nauczyła się czytać ze zrozumieniem (na Twoje pytanie odpowiedziałam dwukrotnie, Ty natomiast nie odpowiedziałaś na żadne z moich) i by Twoje odpowiedzi były mniej #!$%@?, a bardziej rzeczowe. Z serdecznymi pozdrowieniami, użytkowniczka Millhaven.
@Millhaven: Ja nie jestem ekspertką, ale wg mnie ten makijaż za bardzo ucieka w stronę brwi, do środka twarzy. Gdyby leciał w drugą stronę, to też bylby przerysowany, ale na jakąś sesję ok. Chociaż do połączenia zieleni z fioletem nigdy się nie przekonam ( _)
Ty natomiast nie odpowiedziałaś na żadne z moich

@Millhaven: już nadrabiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozwolisz mi się wypowiedzieć w moim własnym wątku?

@Millhaven: to było pytanie retoryczne i zgryźliwe, twój wątek, pisz co chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ty lubisz prowadzić monologi?

nie

Czy w trakcie dyskusji dostosowujesz się do opinii większości?

Nie, próbuję zrozumieć innych i ich punkt widzenia, nie
@gorzka

to było pytanie retoryczne i zgryźliwe, twój wątek, pisz co chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ej, to d-d-dzięki.

Nie, próbuję zrozumieć innych i ich punkt widzenia, nie próbuję innych na siłę przekonać do mojego zdania


Wszystkich z wyjątkiem mnie. Mnie oceniłaś.( ) I tu wyprzedzam niejako kontrargument: ja Ewki nie oceniłam, oceniłam jej makijaż i twórczość typowo komercyjną (czytaj filmiki). A te
@Millhaven: Z RLM mam ten problem, że jej makijaże są spoko technicznie, wyglądają szałowo, ale dla mnie są kompletnie nieprzydatne. W życiu się tak nie umaluję, nie mam nawet tylu kosmetyków xD A jej tutoriale o dobieraniu koloru do tęczówki albo malowaniu kresek przy opadającej powiece to porażka. Nie wiem komu się przydają, na pewno nie normalnym szarym myszkom, które chcą nauczyć się malować :(
Czasami też ma na twarzy tyle
@Millhaven: Kiedyś bardzo lubiłam Ewę, ale od kiedy na maksa wkręciłam się w zagranicznych beauty gurus (Jeffree Star, Tati, Manny mua, Laura Lee, Jackie Aina, James Charles itd.) to widzę niestety, że 90% jej filmików to kopie zagranicznych pomysłów, bardzo mało w niej oryginalności niestety.
@Onomastyka: Ada to akurat już od dawna mainstream powielający typowe schematy yt. Polecam Magdalenę Lach (szczególnie, jak nakładać korektor pod oczy- jedyna chyba youtuberka, która mowi wyraźnie- puder w większości przypadkow wyglada pod okiem źle, korektor gruntuje sie od spodu- dla mnie to była rewolucja makijażowa, bo mam bardzo trudną okolicę pod okiem), maje ogonowską jak chcesz posłuchac o wysokopólkowych kosmetykach i niektore stare odcinki dirtymakeup