Wpis z mikrobloga

Ej, dziewczyny, co sądzicie o makijażu wykonanym przez Red Lipsterkę? Ja Wam powiem, że kilka lat temu oglądałam wyrywkowo jej filmy i nawet niekiedy kupowałam polecane przez nią produkty, ale dziś weszłam na jej kanał, obejrzałam film dotyczący cieni polecanych konkretnym tęczówkom i jak dla mnie regres jak cholera + wiedza totalnie od czapy. Ja rozumiem, że paleta barw może się sprawdzać przy aranżacji domu, albo nie wiem, przy kompletowaniu garderoby, ale na oczach? Jak dla mnie totalna tandeta i makijaż, który tak naprawdę będzie niekorzystnie wyglądał na większości Polek. I co z tego, że ta zieleń, fiolet czy czerwień podkreśli Ci kolor oka, jeśli całokształt będzie wyglądał upiornie i groteskowo? Ja rozumiem, że jest wizaż sceniczny, konkursowy itd... Jednak nie zmienia to faktu, że takie zestawienia kolorystyczne są dla mnie czysto wizualnie zwyczajnie upiorne. Ona wygląda jak clown. #oswiadczenie #niepopularnaopinia #kosmetyki #pokazkosmetyczke #makijaz
M.....n - Ej, dziewczyny, co sądzicie o makijażu wykonanym przez Red Lipsterkę? Ja Wa...

źródło: comment_flKTsfOa9oZj9ki4c4fo7qGcfZ3Dq8D7.jpg

Pobierz
  • 78
@Millhaven Pasuje do jej całego kolorowego wyglądu. Gdyby robiła sobie tylko stonowane makijaże na codzień to nikt nie chciałby tego oglądać, bo przecież nuda i gdzie są kolory. Oczywiste, że nikt się tak nie odpicuje do pracy czy coś, ale przecież nie o to w tym chodzi. Makijaże na YouTube/instagram mają pokazywać zdolności manualne, technikę i możliwość wyciągnięcia maksimum z każdej, nawet najnudniejszej palety.
@fspolczynnik Zgodzę się z Tobą w pewnym sensie, rozumiem co masz na myśli, ale nadal odczuwam przy tym pewny dysonans. Jednak ten konkretny film, o którym wspomniałam, polecał właśnie tego typu zestawienia kolorystyczne, które być może mają zastosowania w makijażu scenicznym czy konkursowym, ale jak dla mnie stanowczo nie na codzień właśnie.
@Millhaven Kwestia gustu i podejścia. Mnie czasem zdarza się iść do pracy z okiem w czerwonym cieniu i różowym brokacie, bo po prostu taki miałam rano kaprys i wszystko pasuje do ubrania. Zobacz sobie filmy Adriany Grotkowskiej - główną rolę w każdym makijażu gra kolorowe oko + wyrazista szminka, osobiście uważam, że za każdym razem wygląda pięknie, bo wszystko pasuje do całokształtu jej osoby.
@fspolczynnik Widziałam tę panią i mam bardzo podobne zdanie. Uważam, że tak bardzo rozbudowanymi, krzykliwymi makijażami tylko jeszcze bardziej wyostrza już i tak naturalnie ostre rysy twarzy. Ma też podobny koloryt skóry co Ewa. Jak dla mnie w tych dramatycznych mejkapach wygląda bardzo niekorzystnie.