Wpis z mikrobloga

Trochę dzisiaj pochodziliśmy (Park Szczytnicki i okolice). Wracając coś podkusiło i siedliśmy na pizzę przy Wróblewskiego (Pizza Farina). Tak czegoś niedobrego już dawno nie jadłem :-( Robiona ze starego, jakiegoś przesuszonego ciasta, koszmarnej jakości składniki a sos to już osobna historia. Zaraz mi żołądek na drugą stronę wywinie.
#wroclaw #pizza #jedzenie71
  • 9
@bachus mieszkałem na bsk te 10 lat temu jak Farina się otwierała. Raz zamówiliśmy i nigdy więcej, nie wiem jak ta pizzeria się utrzymuje i co dziwne ciągle widzę tam ruch. Kiedyś w kwadraciaku na Olszewskiego 128 była spoko pizza, chyba Pizzeria Biskupin po prostu, była fest smaczna. No i jest Pizza Station na Dembowskiego, lepsza alternatywa.
@sir_pszemek: jak wspomniałem mam wrażenie, że to kwestia klientów z ZOO - co już nigdy nie wrócą. Inna sprawa, że czekając na pizzę (45 minut) widziałem, że jest sporo zamówień, czyli ma to swoich odbiorców. Fakt, pizza "sycąca", ale wyjątkowo niesmaczna. Pizzę bardzo lubię, ale pewnie wyleczyłem się z tego dania na kilka tygodni/miesięcy.