Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mną kompot. Wczoraj odbyła się premiera naszej kolejnej gry Nor'Easter.

Teraz drugi etap - musimy zebrać jak największą ilość opinii o produkcji (design/historia/koncepcja). Dlatego też super liczę, że tutaj znajdą się osoby, które nas nie tylko skrytykują, ale też powiedzą nam na co zwrócić szczególną uwagę.

Parę linków:
- link do naszej strony: www.nor-easter.com - tam też możecie ocenić naszą grę
- link do naszego trailera na Youtube: --->LINK<---
- link do naszego fanpage'a: --->LINK<---

W ramach Waszego wsparcia będzie fajne #rozdajo - czyli każdy, kto zostawi nam garść informacji o tym co sądzi o naszej grze oraz w którą stronę powinniśmy ją rozwijać - weźmie udział w losowaniu nagród (kubki oraz koszulki Nor'Easter), a dla osób, które zaangazują się bardziej - przygotujemy specjalne dostępy i możliwość zagrania w demo naszej gry ;)

Z góry dzięki i zapraszam do dyskusji, komentowania, oceniania, hejtowania - dla dobra polskich gier ;-)

#gamedev #indiegamedev #gry #grypc #polska #design #grafika #pytanie #ciekawostki
  • 23
@GalaktycznaCebula: dopiero startujemy z promocją i budowaniem zasięgów - więc chętnie wykorzystamy Twoją poradę - masz jakieś rekomendacje jak to zrobić, aby to było skuteczne? Moje doświadczenia są takie, że raczej ciężko zachęcić takie osoby do wsparcia ;-/
@kalet86: Bardzo mi się podoba :D Sądze że jak będą jakieś elementy grozy, strachu itp to nasycenie barw powinno spaść, a muzyka mniej dynamiczna coś w stylu Concrete Halls z minecrafta. Grafika jest cudowna. A muzyka grająca w lesie mogłaby zawierać flet oddawałoby to uczucie wiatru. I mam pytanie: w jakim kraju/na jakim kontynencie jest osadzona rozgrywka? Albo z jakiego kontynentu jest czerpana flora i fauna?