Wpis z mikrobloga

@ManiacTeam: Jeszcze przydałby się skrypt, który rozszerzałby czarną listę ponad 500 pozycji. I skrypt, który pozwalałby na dzielenie się czarnymi listami wraz z udostępnianiem opisów dlaczego warto kogoś/tag dodać lub z podziałem na kategorie (np. lewactwo jeśli ktoś akurat ich nie lubi).
@r4do5: Hmm...
Akurat to, co ktoś lubi, czy nie lubi to już jest jego indywidualną sprawą, tak samo, jak zwolennicy i przeciwnicy jakiejś frakcji zwołują się pod danym tagiem i oczerniają drugą stronę. Dając sam tag na czarną, nie widzisz wpisów osób które się tam udzielają, oraz tych, których nie darzysz sympatią, więc nie wiem czy to ma sens.
Co do pojemności czarnej listy, to już trzeba uderzać wyżej.
@ManiacTeam: Akurat zrobić skrypt rozszerzający czarną listę nie byłoby trudno ale nie jestem programistą i ostatni raz programowałem w delphim z 10 lat temu xF

Wiem, że każdy (nie)lubi czego innego. Ale nowe tagi o tej samej tematyce wyrastają jak grzyby po deszczu a często ktoś taguje tylko jednym (np. patostreamy), często nie sposób nadążyć z dodawaniem na czarną. Tak samo pojawiają się nowi #!$%@? ludzie, wejście w profil sprawdzenie, zajmuje
Tak, masz rację. Z racji, że to ciężki temat, można skorzystać z dostępnych skryptów. Zyskujemy odstrzelenie raka tego portalu, czyli różowych ze swoimi mordami, zwierzakami, dowartościowywaniem ego i nie trzeba je wrzucać na czarną, znikają zielonki (często multikonta) z postami i komentarzami, znikają posty bez tagów, w których specjalizują się fanatycy patostreamów, oraz nocnej zmiany i znikają wpisy i komentarze osób, które masz na czarnej. Dodać do tego parę tagów na czarną