Wpis z mikrobloga

#neuropa Jak ja takich manipulacji nie znoszę. Piasecki to jeszcze dziennikarz czy już działacz opozycyjny? Bo spotkanie Morawieckiego z Kubicą było zaplanowane od miesięcy, to że wyszła taśma w tym czasie to zbieg okoliczności, choć podejrzewam nieprzypadkowy.

Żenada, ja to zweryfikowałem w kilka sekund a Piasecki rzucił fejk newsa..

#kubica #polityka
T.....r - #neuropa Jak ja takich manipulacji nie znoszę. Piasecki to jeszcze dziennik...

źródło: comment_1rzCW0Uy9cZIbxbG8jBJN0M5hBb2Wrel.jpg

Pobierz
  • 49
@Sabarolus: pewnie zeby rozmawiać xD lotos jest jego glownym sponsorem, to oczywiste ze jezeli chcesz wiekszego wsparcia to najlepiej porozmawiac o tym z premierem. Banka sie spotkal kiedys z Rosbergiem itp. Normalna sprawa. A ze tak sie wszystko ulozylo ? Ja uwazam z w polityce nie ma przypadków.
Jak ja takich manipulacji nie znoszę.


@The_Riddler: o kurła ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) nie znoś manipulacji sam naginaj rzeczywistość, jest chociaż jakiś profit?
Najlepiej w postaci zapowiedzi spotkania, ogłoszonego PRZED informacją o "połamaniu rąk".


@graf_zero: Użyj czasami mózgu:
- taśma jest znana od wielu lat
- onet od tygodnia już omawia jej fragmenty
- Lotos juz w 2017 wspierał powrót RK do F1
- Rosberg w imieniu RK spotyka się z Bańką.
- na 99% RK miał być w Williamsie w tym roku - co zapewne byłoby ogłoszone jako sukces PiSu.

To teraz zastanów
Przecież to spotkanie było planowane od dawna


@The_Riddler: Od dawna to nie znaczy, że było planowane na wczoraj. Wieksze prawdopodobienstwo jest takie, że wiedząc o wycieku taśm lub nawet wiedzac kiedy dokładnie wyjdzie watek o Kubicy ( dizennikarze przeważnie wczesniej pytaja zainteresowanego o komentarz) je przyspieszyli i zgrali tak aby od razu neutralizowac negatwyny wpływ artykułów.
@erb0: Pomyśl. Tasmy dziennikarze dostali kilka czy kilkanascie dni temu. Udostepnił je im sąd, a nie ktoś podrzucił jak mediom pisowskim. Oczywiste, że będą pisac o nich w tym czasie.

RK jest w Polsce 2-4 razy w roku


@erb0: Źródło?
@szurszur Raczej było planowane na wczoraj bo Kubica wyjątkowo był w Warszawie na evencie promocyjnym, miał też zaplanowane spotkania z potencjalnymi sponsorami. Sam jego wpis na Instagramie sugerował że byli umówieni a doszła do omówienia jeszcze jedna kwestia. Kubica miał w Warszawie bardzo napięty grafik więc to musiało być planowane z wyprzedzeniem. Może to przyspieszyli ze względu na publikację Onetu ale nadal - Kubica potrzebuje wsparcia spółek skarbu państwa i rządu, rozmowy