Wpis z mikrobloga

Wspollokator 24/7 opowiada jakies #!$%@? z jego zycia ktore kompletnie mnie nie interesują, nawet jak mam zalozone sluchawki i cos ewidentnie robie to mi tak #!$%@? pod uchem, nie chce mowic zeby juz #!$%@? bo mnie to #!$%@? obchodzi, no bo jednak mieszkamy w jednym pokoju, ale to #!$%@?ące jest...
#przegryw #gownowpis #bekazpodludzi #zalesie
  • 9
  • Odpowiedz
@Ki3mon ja bym jednak najpierw spróbował przekazać ta informacje w kulturalny sposób, natomiast jeśli nie przyniesie to rezultatów, dać do zrozumienia krótko aby się odpier... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iustitia_ad_omnes: tez miałem typa co do mnie gadał mimo że miałem słuchawki. Raz chciałem mu powiedzieć ze #!$%@? mnie to, ale zorientowałem się ze jestem na przystanku wśród ludzi (mieszkam na wsi) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ki3mon ja miałem ten sam problem ze współlokatorem, w prawdzie byliśmy kolegami ale nie raz mi dupe zawracał jak akurat miałem najmniej ochotę na jakiekolwiek prowadzenie rozmów, nie chciałem być nie grzeczny ( w końcu to dobry kumpel) więc zacząłem zakładać słuchawki kiedy czułem że zaraz zacznie swój monolog. Poskutkowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz