Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki, doradźcie coś z #gotujzwykopem co może zrobić kulinarny neandertal taki jak ja. Moja żona świetnie gotuje ale, jako że mamy malutkie dziecko leci już na oparach i chcę dzisiaj wieczorem zrobić jakiś obiad na kolejny dzień/dwa. Raczej poradzę sobie ze wszystkim jeśli dostanę przepis, doprawienie zostawię Jej. Sam mógłbym zrobić jakiegoś kurczaka ale może dzięki Wam zrobiłbym coś ciekawszego?
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koters: zupę zrób na dwa dni. Pałki z kurczaka do wody z włoszczyzna, do tego jak się podgotuje trochę (oczka tłuszczu zaczną wychodzić) mały gaz i dajesz warzywa jakie masz lub mieszankę mrożona np z biedry. Do tego ziemniaki i przypraw i baja

Ja np lubię też meksykańska robić. Woda, wrzucasz mielone, sol pieprz trochę papryki, podgotuje to na to ziemniaki wrzucasz i marchewkę, a na sam koniec fasolę czerwona z
@koters: może chilli con carne lub spaghetti bolognese? Często jak nie mam pomysłu na obiad to sobie robię i na dwa dni mam spokój. Przepisy polecam czerpać ze strony kwestiasmaku.com