Wpis z mikrobloga

@eSUBA94: Ja tego nie napisałem. Zastanawia mnie jedna kwestia. Jak można komuś starać się #!$%@?ć, twierdząc że kiedyś się go lubiło oglądać. W momencie kiedy znudziły mi się jego vlogi, to po prostu przestałem go oglądać. Więc wyjaśnij co to Wam daje? Przyjemność?
@duzeelobenc nie mogę zapomnieć i przestać zwracać uwagi - jak widzisz youberka który występuje w reklamach w telewizji albo jeździ drogim mercedesem za kasę którą wyciągnął od dzieci fotnite,
niech rodzice i szkoły rusza wkońcu dupę i zaczną kontrolować co ich dziecko robi w internecie to takich tworów nie będzie
Widzę wielki ból dupy aż czuć . Ja wyznaje zasadę jak mi się coś przestaje podobać to przestaje to oglądać . A niech sobie manipuluje kim chce ile chce . Polski yutuberów wielu oglądam wielu lubie . Dzieci obce bachory mnie nie interesują.
@miszczunio14 doskonale wie ze srednia wieku widzów spadła a od dzieci łatwo wyciągnąć kase czy to sponsoring czy to donate na live jest wiele metod. Szafa dzieciom imponuje bo nie musi chodzić do szkoły, zyje jak chce, nie słucha się rodziców