Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@greg_1986: W tym momencie to zaczęłam współczuć Twojej rodzinie takiego janusza, który wszystko wie najlepiej i nawet nie potrafi przyjąć krytyki i pomocy. Zresztą, czego oczekiwać po facecie, który wstawia zdjęcia swojej kobiety nago dla portal na którym jest mnóstwo spermiarzy i nie potrafi się pogodzić z tym, że ktoś daje rady jego kobiecie żeby tyłek nie był płaski jak naleśnik.
@Twinkle mamy słuchać rad jakiegoś ulanego paśnika, który nie umie zadbać o siebie i poradzić sobie z wagą, więc tłumaczy to, że jest lifterem? LOL XD dalsze dialogi nie mają z Tobą sensu, pokaż swoje ciało a potem udzielaj rad innym, pozdrawiam :)
@greg_1986: A skąd Ty w ogóle wiesz jak ja wyglądam? Ani ja, ani mój facet nie mamy potrzeby robienia ze mnie #!$%@? na portalu dla spierdoxów.
Jestem ciekawa co powiesz jak zobaczysz grubego lekarza. "Ej typie, nie leczę się u Ciebie, bo jesteś ulanym świniakiem." #!$%@? z wiedzą człowieka, wygląd się liczy. xD
@Twinkle dokładnie tak, zwłaszcza gdybym szedł do dietetyka xD

Twój facet? Tak nazywasz tego gumowego przyjaciela z ali? xD

Ktoś życzliwy przysłał mi link do Twojego zdjęcia :D masakra rzygłem
@greg_1986: A czy ja jestem dietetykiem? Czy ja udzieliłam Ci jakichkolwiek porad nt. żywienia? xDDDDDDDDD
To urocze, że chce Ci się tak kłamać, bo nie wydaje mi się, żeby ktoś miał moje aktualne zdjęcie. A już szczególnie dupy. xD
Ej @IntruderXXL wychodzi na to, że nie możesz układać treningu @Kasahara, bo @redneck_1986 tak mówi. xD
mamy słuchać rad jakiegoś ulanego paśnika, który nie umie zadbać o siebie i poradzić sobie z wagą, więc tłumaczy to, że jest lifterem? LOL XD dalsze dialogi nie mają z Tobą sensu, pokaż swoje ciało a potem udzielaj rad innym, pozdrawiam :)


@IntruderXXL: Jesteś paśnikiem, który nie umie o siebie zadbać. Jak śmiesz jej mówić, że ma płaskie dupsko. xD
@analogiczna: A Ty doczepiasz się części wypowiedzi, których chcesz. I w ogóle nie wiadomo po co.
Pewnie dlatego, że mimo wszystko są tu wartościowi ludzie i tagi którzy nie są jak @redneck_1986. Co ciekawe wyzywa mnie od "ulanego paśnika" a sam wrzuca zdjęcia pod tag #chubbyboners.
Więc jak widzisz to biedny człowiek, który próbuje na siłę #!$%@?ć.
@Twinkle bo są tu fani różnych rozmiarów, jak zauważyłaś wrzucam różne laski i jedną grubszą, żeby sprawdzić reakcje, niestety takie kobiety nie mają tu wielu fanów, więc już nie wrzucam więcej takich :-) wołasz tu na pomoc jakichś swoich wafli z klubu samotnego grubasa czy jak? xd
@greg_1986: Nie wierzę, że tacy ignoranci istnieją. Nie, zawołałam jednego trenera personalnego o encyklopedycznej wiedzy i drugiego pana o jeszcze większej wiedzy, który jakby Cię lekko popchnął to byś zrobił dziurę w ścianie. :) Zawołałam ich po to, żeby się pośmiali z zaściankowego wieśniaka.
@Twinkle trener personalny xD kurła teraz każdy nim może być bez specjalnego wysiłku :-) tak jak innymi kołczami biznesu itd :-D do tego, żeby ćwiczyć i się dobrze odżywiać nie potrzeba kołcza i jego cennych rad z internetu :-) przykre, że tylko tacy ludzie z Tobą rozmawiają :-( chociaż w sumie muszą skoro biorą chajs za diety i próby odchudzania Ciebie :-D a to, że ktoś tam jest duży i zrobił sobie
@greg_1986: To Ciebie boli to, że ktoś powie, że ma płaskie dupsko. To pewnie ty jesteś największym cherlakiem na siłowni, który wszystkim wyrywa sztangi i pokazuje jaki to on nie jest silny, a potem go trzeba ratować, bo założył za duży ciężar. xD
@Twinkle dokładnie tak jest jak piszesz xD i nic mnie nie boli, jedni uważają, że jest fajna a inni, że nie - tyle opinii ilu ludzi ;-) zaczęłaś sapać, jak Ci ludzie zwrócili uwagę, że taki tłuścioch nie powinien robić nikomu wycieczek na temat wyglądu xD