Wpis z mikrobloga

#xiaomi #miband #miband3 #redmipro #pytanie

Mireczki, posiadam Xiaomi Redmi Pro (bez numerków, tak dżast "Pro") i opaskę Mi Band 3. #!$%@? to ze sobą nie gada. Nie chce się parować, jedynie przez jakąś apkę HUAWEI WEAR telefon widzi opaskę, ale i tak rozłącza się w dowolnym momencie.

Czy macie jakieś sposoby na usprawnienie tego parowania? Jakiej apki używacie celem wykorzystania opaski?

Pozdro i z góry dzięki. :)
  • 6
@PurpleHaze: Otóż niezbyt dobrze. Np. zestaw głośnomówiący Parrot w aucie łączy się i nagle rozłącza. Dopiero jak ręcznie wejdę w telefonie w opcje BT i połączę się ponownie, to wtedy działa (zazwyczaj normalnie, ale na pewno dłużej trzyma połączenie). Podobnie zestaw głośnomówiący BT NEXT MIDLAND na kasku motocyklowym: jak połączę ręcznie, to jakoś trzyma. A z automatu to bardzo niechętnie.

Jak miałem Szajsunga jakiegoś (S4?) to pamiętam, że oba te urządzenia
@Zajob_Ze_NieMaKiedy_TaczkiZaladowac: ja bym obwinial procesor mediatek i jego fanaberie.
Jaki masz soft na tym telefonie, bo moze siedzisz na jakims wynalazku?
Posprawdzaj tez ustawienia aplikacji, zwlaszcza ustawienia mi fit, czy ma ona przyznany dostep do bluetooth i uprawnienia z tym zwiazane.

Wiem ze istnieje appka do czyszczenia cache gps, byc moze do BT tez jest cos takiego.