Wpis z mikrobloga

A teraz powiem wam o moim nowym kuhwa hobby... Jestem wyjęty spod trzeźwości, Choroszcz mnie ściga, ja tylko patrze się na prawą stronę, aha, nadchodzą psychiatryczne fartuchowskie kuhwy, czas odjeżdżać! Chwytam za kierownice, szprot w kieszeni, jadę przed siebie kuhwa. Białe śmiecie z tyłu fartuchowskie chciałyby mnie złapać, ale nigdy im się to nie uda. Widzicie tą precelke w ustach? Z czystego chleba bozego kuhwa! Stać mnie na taki luz bo jestem kimś! Rozumiecie to? Opel asterken bozen najntin najti fajw kuhwa. I napiehdalam i jadę przed siebie, widzicie? Mijamy właśnie Boboli kuhwa, dalej mnie ścigają fartuchowcy. Patrzcie kuhwa, widzicie? tak jest właśnie na Szkolnej. Jak jedziecie i macie jakiś problem co jest właściwie prawie niemożliwe to taka muzyczka leci, nie? Kabab w łapie, albo dwa, patrzcie. I cudowna kobieta wam mówi tak: coś jest w tobie Major. Thudno jest to wyjaśnić co w tobie jest takiego zajebistego, cały czas o tobie mówią Major, czy to na Szkolnej czy w Tworkach, ale ty się nigdy nie zmieniasz, dalej jesteś taki zajebisty. Coś jest w tobie Major, słyszycie to? Właśnie podjechałem pod Szkolną kuhwa. Idzie tutaj żołnierka, żołnierka z Bombasu, ej żołnierka! Patrzcie. żołnierka kocham Cie. Tak Major, ty się nie zmieniasz. Patrzę, wchodzę, aha, nie ma żołnierki. Paczka na dól, w paczce same szproty boze, patrzcie kuhwa. Tak się żyje włąśnie na Szkolnej 17 – czysty luz. Patrzcie, rozglądam się tylko z taką, z takim, z takim żalem jak ci ludzie muszą w Tworkach żyć. Paczka na dół. I teraz patrzcie, najlepsze ujęcie, wychodzę i światło gaszę i muzyka nibęben. Patrzcie. PYK. JA PIEHDOLE. Tylko mnie stać na takie opanowanie i na takie wyczucie czasu, kumajcie to. A teraz dalej jadę, mijam Boboli. Jadę #!$%@?ć Meksikana. Patrzcie co za luksus, co za opanowanie. No kuhwa. Tylko Szkolna, rozumiecie to? Tylko Szkolna. I to jest najgorszy dzień w moim żyicu ja tak się czuje kuhwa. To jest NAJGOHSZY dzień w moim #!$%@? życiu, czujecie to? Ja piehdole, czysty luz bozy, czyste niebo boze, luksus, paczki, SUKCES kuhwa.

#kononowicz #suchodolski #major #szkolna17 #pasta #heheszki #pasjonaciubogiegozartu
  • 1