Wpis z mikrobloga

@palodisko: @Veigar: hmm wydawało mi się, że jak dotąd Kuciak był akurat naprawdę pewnym punktem w bramce Lechii a tu od dwóch spotkań taka dość nagła zmiana bramkarza, temu pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LukaszN: Kozacką formę miał od początku sezonu, szczególnie jak się porówna z poprzednim, ale dwa ostatnie mecze w Ekstraklasie to jednak 5 bramek z Wisłą i 3 z Zagłębiem, i mimo że chyba żadnej nie można mu zapisać bezpośrednio na konto jako jego błąd, to Rudy ma drugiego równie dobrego bramkarza i na moje po prostu dał mu szansę, bo Alomerović to też fachowiec prymasort. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@palodisko: @LukaszN: @Veigar: Jeżeli dobrze pamiętam to na którejś konferencji Stokowiec mówił, że nie chce mieć sytuacji jak wtedy gdy przychodził do drużyny, kiedy jeden zawodnik był w trybie meczowym ale w złej formie a pozostali bramkarze albo nie grali w ogóle albo tylko wtedy gdy Kuciak był zawieszony i teraz chce żeby przynajmniej 2 bramkarzy zawsze było przygotowanymi na wskoczenie do składu w każdej chwili.
  • Odpowiedz
@LukaszN: ma dwoch bramkarzy to nimi rotuje, mnie alomerovic nie przekonuje jedynie co to fajnie dynamicznie potrafi rozpocząć akcje. Wg mnie na derby 100% Dusan
  • Odpowiedz