Wpis z mikrobloga

@Zoxico: W praktyce tak. Widział ktoś, żeby sprzątaczka miała ubrudzone ubranie? I vice versa, widział ktoś kobietę pracującą w brudnym zawodzie: mechanik dużych maszyn, stoczniowiec, i część wymienionych z obrazka? Przy remontach dużych maszyn albo w stoczni często człowiek się brudzi nie po łokcie ale po czubek uszu.

@abelel: Wolałbym jednak podcierać dupę seniorom/dzieciom niż nurkować w szambie.
@Zoxico: przykro mi ze masz mnie za najgorszego robola. Chociaż pociesza mnie to ze zarabiam pewnie Twoja wypłatę w tydzień, dzięki czemu nie muszę z Takimi zaradnymi mężczyznami stać po kurczaka w lidlu czy biedronce:)
@skorpion666: rzuciłem to bardziej w odniesieniu do pracy śmieciarza i szambiarza. Mogłem to bardziej sprecyzować, wybacz. A jakie to prestiżowe sklepy odwiedzasz, że tak spytam? :)
@r4do5: Czesto pomagam tacie w roznych robotach, betoniarka mi nie obca, szlifierka itd. I wolalabym robic 100% bardziej przy maszynach czy budowlance niz sprzatac kible.

Dlaczego w wiekszosci kobiety nie wybieraja takiej roboty choc jest lepiej platna? Bo trzeba sily to przede wszystkim i jako pracodawca wolalabym zatrudnic mezczyzne do tego typu pracy.

Dwa z biologicznego punktu lepiej by kobiety przed urodzeniem dzieci mialy jak najmniej doczynienia z substancjami potencjalnie kancerogennymi
@Faveola:
Zapomniałem o tym aspekcie, że mężczyźni często mają w pracy warunki szkodliwe, kontakt z substancjami szkodliwymi, trującymi, rakotwórczymi, promieniotwórczymi, pyłem itd.

Po prostu od mężczyzn dalej się wymaga, że będą zdobywać pieniądze. Jeśli ktoś nie jest inteligentny i sprytny to żeby zarobić musi nurkować w zbiorniku elektrowni atomowej.