Wpis z mikrobloga

@arcypatelniagrozy: Linki zostaw, kup cięgno od Citroena za 40 zł - przerabiałem to i na forum już wiele osób poruszało temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Numer części TRI638.413. A co do dostępności oryginalnych od M32 - no cóż, są dostępne, ale po 800 zł w ASO xD

A jak potrzebujesz całych linek, to mam sprawny komplet (ze starym działającym cięgnem, tylko trochę wyrobionym), bo też się dałem
@arcypatelniagrozy: Bo po wymianie musisz jeszcze zrobić regulację:

http://www.forum.alfaholicy.org/159_brera_brera_spider/128003-ustawienie_regulacja_lewarka_159_a-2.html#post1608459

Ja kupiłem te od Citroena (których numer masz wyżej), zrobiłem regulację i gałka lata precyzyjnie jak nigdy - ktoś musiał Ci dać złą część, #!$%@? ustawić jej długość na śrubie (IMHO jest za długa) albo nie dostroić lewarka jak powyżej. #!$%@? robota i tyle - to nie wina auta (tzn. tylko po części, bo cięgna miały oczywiście wadę fabryczną, ale naprawa tego
@arcypatelniagrozy: Ja robię swoją w 2 serwisach u siebie pod Krakowem. Jeden wygląda jak typowe siedlisko druciarzy (2 dziadków w blaszaku), ale goście potrafią czynić cuda, NAPRAWIAĆ zamiast wymieniać pół auta jak leci i są mega uczciwi - zawsze robią tanio i dobrze (podejrzane, nie?). Zrobili mi m.in. wspomniane linki (robocizna 100 zł razem z pozycją serwisową i wymianą nadkola przy okazji xD), a w zeszłym roku naprawili mi Alfę za