Wpis z mikrobloga

"riposta do majora" - pierwszy film

Mexicano:
"nooo! siema joruś! siema sieema! siema j00rek! Oglondałem twój materiał, jak wróciłeś z wyborów! No! yyy... ym. Dziedziaczku! Niedługo się spotkamy! I to będziemy się codziennie spotykać! Zobaczymy jak wtedy ptaszynko będziesz ćwierkał! Aa! #!$%@? a będziesz ćwierkał! Zobaczysz! Będziesz ćwierkał! Zobaczymy jak wtedy będziesz ćwierkał! Ja to jeszcze nagram! Także zobaczymy jak będziesz wtedy ćwierkał jak się spotkamy! A spotkamy się napewno! Na 100%! To ci obiecuję! Wiem to i iii obiecuję ci! Zobaczymy jak będziesz ćwierkał! Zobaczymy co będziesz mówił jak będziesz ćwierkał! I ja to #!$%@? nagram! Dla mnie jesteś #!$%@? imbecylem totalnym! Chłopie, jesteś #!$%@?, phryy... Stary! Ajkiu to ty do mnie #!$%@? do pięt nie dorastasz! Człowieku, o czym ty mówisz! A jak pić będę chciał pić piwo to bede se pił! A ty pij denaturat #!$%@? swój i #!$%@? i pij swoje te #!$%@? wąchy swoje te #!$%@? rozpuszczalniki bo wąchasz i każdy o tym wie i się wypierasz! Ja się przynajmniej nie wypieram że piwo pije, a ty #!$%@? kłamiesz w żywe oczy tumanie #!$%@? że #!$%@? że ty żże co że ty ni..nie wąchasz rozpuchów! Przy mnie wąchałeś! Buraku! Przy mnie wąchałeś! Także ptaszynko będziesz śpiewał bo się będziemy niedługo często często widywać i to gęsto. I wtedy zobaczymy co ty zaśpiewasz bo zamknąłeś się w czterech ścianach i jesteś twardziel! Zobaczymy jak zaśpiewasz jak się spotkamy! A spotkamy się napewno! I to całkiem niedługo. Także pozdrawiam cię jeszcze raz serdecznie."

"WLAŚNIE WIDZALEM FILM JAK MEXSKANO OBRAŻA MNIE" - opdpowiedź Majora

Major:
"O! Właśnie chciałem wam powiedzieć, że widziałem film, który Mexicano na mnie nagrał że ja denaturat i wyzywał mnie, bo zrobili z ciebie jaja i ty mnie nie obrażaj to bo ty mnie obrażałeś. Wesoł... ty powiedziałeś że wymyśliłeś swoim Mario swoim chłopakiem jak to się mówi chyba do niego do krzaków tam non stop chodziłeś że ja za dziewczynkę 14-letnią siedziałem. Ja nagrywam donejty całe te nie wykorzuste po prostu kupiłem to po prostu ten samochód i... to jest mój samochód... i ty że ja bede ss tobą się spotykał się często ja mam ugułem z ciebie m... ty mnie nie interesujesz! Ty sobie chodź, nagrywaj! Ja sobie jeżdże Kszysiek jeździ! Ja kupiłem samochód że ty węgiel, coś przywieść czy do sklepu. A nie po prostu łazić bo prostu ściągać filmy moje i do tego chyba doprowadzasz że naprawde trzeba bedzie sie chyba... umuwić sie na bójke. I już! To takiego czegoś nie ma! Bo ja ci pokaże jak to się #!$%@? wszystko robi! A nie bede sie bawił z tobą! #!$%@? ciebie i już #!$%@?! Co to myślisz #!$%@?, to szybciutko się robi! I przekonasz się sam i ty mnie ugułem... Ty non stop siedzisz w domu tam! wychodzisz sobie na podwórko i nagrywasz czy po krzakach po zakładach starych! Ja miasto pokazuje! Wszystko pokazuje normalnie i po prostu nie oglądaj mojego kanału! Bo zrobili z ciebie nie wiadomo co! Że... Pokazali list... wysłali do Kszyśka. No i bedziesz jeszcze tak odpowiadał za obraze że ja za yy 14-letnią dziewczynke... siedziałem. Razem z Mario bo to jest zgłoszone na komisariacie. I #!$%@? się ode mnie i już! Swoją... swoją dupę ... pilnuj. I już ja na ten temat to właśnie chciałem powiedzieć."

Film Mexicano
Film Joora

#kononowicz #suchodolski #mexicano
#transkrypcjeboze
  • 2