Wpis z mikrobloga

Bonus dla osób plusujących mój poprzedni wpis

https://www.wykop.pl/wpis/35892829/czasem-potrzebuje-odkleic-sie-od-komputera-wyjsc-z/

Majster wziął od zleceniodawczyni pieniądze za robociznę, za materiały (w sumie prawie 10 tysięcy), materiały oddał do castoramy, kasę do kieszeni i tyle go widzieli. W piątek leci zawiadomienie do prokuratury i będę pewnie robił za świadka. Z całej imprezy dostałem 220 zł, na paliwo wydałem ze 30. Żeby było weselej, syn zleceniodawczyni ma dobre układy z połową gangsterki w mieście. Będzie dobrze, jak majstra żywego znajdzie policja.

#patologiazmiasta #gorzkiezale #narkotykizawszespoko
  • 11
@LegionPL: tam było prawie wszystko zrobione, położony parkiet, płytki w łazience, kasa szła na wykończenie - kabinę prysznicową i takie tam. Inna rzecz, że płytki po nim trzeba było zbijać i kłaść od nowa.
@LegionPL: nie wiem, w ogóle akcja jakaś dziwna, bo jeszcze kilka dni wcześniej gadał do swojej byłej, że chce życie z nią sobie układać czy coś. Narkotyki pewnie, albo miał nóż na gardle za długi, ciężko wyczuć.

Moment wybrał dobry, bo dopiero pod koniec dostał większe pieniądze, jak kobieta zobaczyła, że coś tam zrobiliśmy.