Wpis z mikrobloga

@pyskaty92: podejrzewam, ze nic to nie da, przepalily sie styki pod klawiaturą przy tych przyciskach w wyniku tego po prostu nie dzialaja.. ;/ bez wymiany klawiatury/palmrestu(calej gory plastik+klawiatura) sie pewnie nie obejdzie. Przerabialem podobna rzecz w swoim lenovo jak zalalem piwem. (550zl poszlo sie je....ac)
@chiracle tego się obawiam własnie. Widziałem że u nas chyba klawiatura do tego modelu jest niedostępna, chyba że w jakiejś hurtowni, jest na ebay z wysyłką z Hongkongu za 180zl.
@pyskaty92: nie wiem jak to jest z tym MSI, ja do lenovo y50 musialem kupowac caly palmrest z klawiaturą, oddzielnie klawiatury nie bylo. W serwisie wyczyscili mi plyte glowna, wymienili palmrest ktory sam zamowilem, kwota zamknela sie w 700-850(sam palmrest 550zl). Jednak nie wiadomo jak jest w twojej sytuacji, mozliwe, ze z plyta jest wszystko w porzadku. No coz, po tej akcji nauczylem sie jednego - nie stawiac jakichkolwiek napoi otwartych
@chiracle mam nadzieję że u mnie to wyjdzie taniej, ale zobaczymy. Dzięki za podpowiedź. Masz rację, tez słyszałem że suszenie zalanej elektroniki stawianiem jej przy grzejniku lub za pomocą suszarki tylko pogarsza sprawę