Wpis z mikrobloga

Mirki, czego użyć? Mam hol, który łączy się bezpośrednio z salonem. Podczas mojej nieobecności chciałabym psa zostawiać samego w holu a nie chcę kupować klatki. Piesek jest malutki (York). Coś polecicie? Nawet nie wiem, co wpisać w Google ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#psy#psy #pies
  • 6
@rozowy_pasek: jeśli "wejście" nie jest jakoś bardzo szerokie, to możesz kupić bramki, których używa się przy dzieciach. Ja mam taką na dziecko i na psa właśnie i ani jedno, ani drugie nie potrafi przejśc ;) Tylko zwróć uwagę na rozstaw szczebelków, bo ja mam trochę większego psa i mnie to różnicy nie robi, ale york może się przecisnąć ;)
@rozowy_pasek: ja mam coś takiego: https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/306940/s/hauck-bramka-zabezpieczajaca-open-n-stop/

Do tego możesz dokupić moduły rozszerzające. Ja mam jeden moduł który rozszerza mi bramkę na szerokość niecałego metra (takie mam wejście do salonu) i spisuje się. Przy dziecku jednak liczy się solidność zamocowania, bo mój brzdąc potrafił swego czasu tak napierać na bramkę, że ją po prostu przesuwał do momentu, gdy nie wysunęła się za krawędź ościeża (z jednej strony mam ponad 5 metrów ściany,