Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny: Nie mam nic do wiekszosci homoseksualistow. Uwazam, ze tylko zwierzeta chodza na marsze rownosci, a szkola powinna byc od nauki a nie lgbt propagandy i wmawiana na sile, ze wszystkie mniejszosci sa zdrowe i normalne.
  • Odpowiedz
a szkola powinna byc od nauki a nie lgbt propagandy i wmawiana na sile, ze wszystkie mniejszosci sa zdrowe i normalne.


@roball: No ale szkoła jest miejscem wychowawczym, wychowuje się tutaj młodych ludzi do życia w społeczeństwie, i muszę Cię zmartwić, ale wszystkie mniejszości LGBT są normalne (w tym sensie, że nieszkodliwe). Co do zdrowia, to nie jestem pewien, czy osoby transseksualne są zdrowe, ale na pewno tolerowanie tych osób jest
johny-kalesonny - > a szkola powinna byc od nauki a nie lgbt propagandy i wmawiana na...

źródło: comment_rfz16KUHnTYs54h3emu2nzQW0e5Ub0FF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Dzieki, swoimi postami potwierdziles to co mysle o wszystkich homofaszystach. Jesli ktos nie zabiera dziecka na marsz rownosci to konserwa i duren, jesli nie posyla dziecka do szkoly w teczowy dzien to wychowuje sebiksa.

Bardzo ladnie generalizujesz i kolejny raz widac, ze to dziala tylko w jedna strone. Pluc na tych, ktorzy sa zmeczeni wciskaniem w kazdy kat zycia codziennego faktu, ze wolisz inna plec niz heteroseksualni. Pluc na to
  • Odpowiedz
Jesli ktos nie zabiera dziecka na marsz rownosci to konserwa i duren,


@roball: Tego nie napisałem - napisałem, że to ok by zabrać dzieciaka na taki marsz

jesli nie posyla dziecka do szkoly w teczowy dzien to wychowuje sebiksa.


To napisałem i faktycznie tak uważam. Nie widzę żadnego sensu w zwalnianiu dzieciaka ze szkoły tylko dlatego, że będą tam pogadanka o ludziach LGBT. To jabky zabierać dziecko ze szkoły jak mówiłby
  • Odpowiedz
ale wszystkie mniejszości LGBT są normalne (w tym sensie, że nieszkodliwe)


@johny-kalesonny: nie no można się kłócić, wymieniać argumentami, nawet wyzywać jak ktoś jest burakiem, ale #!$%@? napisać, że całe LGBT jest nieszkodliwe to po prostu kłamstwo i skreśla cię z jakiejkolwiek dyskusji.
  • Odpowiedz
@RobertKowalski uuuu, co za obrzydliwy prawacyzm, ograniczenie i homozaściankowość.

Nie no, bardzo szanuję, oby ludzie robili tak jak najczęściej. Po cholerę się te #!$%@? upośledzone tęczę wciska gdzie popadnie, to ja chyba nigdy nie zrozumiem. Mam nadzieję, że gdy będziemy mieć z żoną (hurr durr gatolidzgie małżeństwo, pewnie się tu zaraz poplują co mniej stabilne jednostki xD) dzieci to też będzie można je zwolnić z takich bezbeckich i nic nie wnoszących "lekcji".
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: już samo obrzydzenie tęczy jest szkodliwe. Nie chce mi się szukać informacji o gwałceniu przez LGBTQPA, ale takie sytuacje miały miejsce i dobrze o tym wiesz. Tak, wiem, inni też gwałcą. Tylko co z tego? Ja nie twierdzę, że cała ludzkość jest nieszkodliwa.
  • Odpowiedz