Wpis z mikrobloga

  • 8
@NieBojeSieMinusow nawet nie wiem co odpisać (ʘʘ) przecież to wy lewacy jesteście w totalnym odwrocie od 2015. A i za PO czy SLD tak było bo nawet oni mieli w dupie homopropagandę i tylko was dymali obiecując gruszki na wierzbie. Kolejne kadencja dla PIS jest praktycznie pewna, nawet jakby mieli być w koalicji, więc zapowiadają się dla was następne lata w podziemiu. Świnie zaczną latać zanim wam się
  • Odpowiedz
jedna miała problem z tęczą i z organizatorką były na dywaniku u dyry


@Soojin21: oni nie mogą was uciszać, ale wy już możecie? Gwar jaki wyrósł odnośnie tej inicjatywy z obu stron jest niepokojący.
  • Odpowiedz
@Kruty: prawicowy, antynaukowi populiści trafią na śmietnik historii. już jesteście powodem do śmiechu, a co będzie za kilkanaście/dziesiąt lat xD

A co do moich poglądów


ty nie masz poglądów, ty tylko ignorujesz naukowy kosensus, i nie masz zadnych argumentów xD
  • Odpowiedz
  • 1
@NieBojeSieMinusow eee.... tak to się możemy przerzucać do śmierci.

A od kiedy lewaków przekonały jakiekolwiek argumenty? Jak żyję czegoś takiego nie widziałem. Jakbyśmy siedli gdzieś przy piwie na kilka godzin to móglbym cię zasypać argumentami, ale tutaj nie śpieszno mi do bordo. Zresztą w tych tematach mi się już nie chce dyskutować, to nic nie daje. Ani ja ciebie, ani ty mnie nie przekonasz do zmiany stanowiska. Zostaje zwyczajna walka kto silniejszy
  • Odpowiedz