Wpis z mikrobloga

@ACLeague: Nie chcem, ale no... niech będzie. Nic wielkiego, przeprosił pięknie, więc proszę o wyrozumiałość.

PRO - KIMIZ - ~8:50 - po długim łuku powoli schodzę do trawy, Kimiz chciał szybciej. W efekcie puknął mnie dwa razy i złapałem trawę. Niestety nie wyratowałem sie i banda.

Później poddenerwowany zapomniałem, że po trawie opony śliskie i spin. I tak oto z P3/4 na P10. Biorąc pod uwagę końcowy wynik bym do końca
@ACLeague: AM
- 6:34 - Samko - wjeżdża mi w tył na dohamowaniu, ale to nie wszystko: pierwszy strzał powoduje u mnie obrót o 90 stopni. Pewnie wyszedłbym z tego bez większych strat, ale Samko po pierwszym kontakcie przestaje hamować, uderza w mój bok kolejne 2 razy. Następnie (co dla mnie jest wręcz skandaliczne) wciska gaz, uderza mnie jeszcze raz, tym razem mocniej, co ostatecznie powoduje spina i spadek chyba z
@ACLeague: AM
-8:20 -almclox wjeżdża w stojącego na boku dariofunt a ten następnie uderza w gozdagno a we mnie co powoduje obrót i stratę 6-7 pozycji. Widziałem co się dzieje i próbowałem hamować ale jednak domino poszło takie ze nie było żadnej szansy na wyjście z tego cało :/ nie wiem kto powinien za to dostać punkty karne ale niezależna komisja sędziów oceni ;)
-52:25 do 53:30 - B4RT_19 ignoruje niebieska
@ACLeague: PRO DTM ZiomalNB 1:35 T1 i T2 ziomal robi dive bomba zmuszjąc mnie do odbicia w lewo w celu uniknięcia kolizji dodatkowo w t2 spycha mnie z toru zmuszając mnie do hamowania i jednocześnie trace kolejną pozycje dodatkowo potem w T6 nie zostawia miejsca tomkowi matuszkiewiczowi i powoduje kolizje
@ACLeague:
Odniosę się do tego:

AM - Tarec -ok. 38:30 - wjechał we mnie podczas wyścigu jak zjeżdżałem do pitu, wbił mi drive-through penalty i nie mogłem go zbić przez 4 zjazdy


Moja wina w 100%, nie ogarnąłem kompletnie że kolega zjeżdża do boksów.

Moje zgłoszenia:
1:55, Cactus - Agresywna próba wyprzedzania na drugim zakręcie w wyścigu - widać, że kolega opóźnił hamowanie żeby wcisnąć się po mojej prawej, przez co
@fifa2195: nie będę na siłe udowadniał swojej winy, repa nie oglądałem, ale dość dobrze pamiętam tą akcje
byłem z tyłu i mogłem odpuścić i pojechać ciaśniej ale ambicja wygrała i zabrakło miejsca na wyjściu. ten z przodu wybiera linie nie ja .. żeby nie było nie zgłaszam się po kare ;)