Wpis z mikrobloga

Jakby nie patrzeć to te patostreamy stają się już nudne.
Zobaczyliśmy dosłownie BARDZO DUŻO w krótkim czasie, praktycznie nic nie jest już w stanie tego przebić.

Zaczęło się od sporej kontrowersji mitomana rafatusa, który upadł na dno i próbował uprawiać seks przed kamerami, żeby zarobić - na koniec swojej przygody znajduję prostytutkę, z którą mieszka i jest z nią xD.
Później coraz bardziej napięta sytuacja u grubasa, goha mega wychudzona, zaczęła srać pod siebie.
Bystrzak przedymał jakąś Agate występującą w szpitalu czy innym serialu xD
Powstały reportaże w TV na temat patostreamów, rząd zorganizował jakieś spotkanie do walki z pato, a zwieńczeniem było powstanie gali FAME MMA, która sporo namieszała:
- złamanie nogi grubasa
- wyszła na jaw profesja matki jednego z zawodników xD
- adbuster ćpał coś przed walką, zaraz po tym umiera mu ojciec
- ozdoba zaczyna tajemniczą grę
#danielmagical
  • 240
@Neaopoliti: Tylko, że Adbuster nic nie ćpał przed walką kłamco #!$%@? (zasługujesz na takie wyzwiska, bo kłamanie i oczernianie ludzi jest na prawdę obrzydliwe). A to że mu ojciec umarł, to co to ma niby wspólnego z patostreamami czy Fame MMA?
Chyba brakowało ci pomysłów na myślniki i na siłę wklepałeś tu AdBustera. Mylę się?
@Prylik: a widziałeś te badania kretynie #!$%@?? A powiedzieli ci na co te badania są robione? A czy wiesz, że część substancji jest niewykrywalna po 12 godzin od zażycia? Ktoś tu jest *#!$%@?* ignorantem i pieskiem, który słucha swojego pana niezależnie od tego co mu powie. No debil, no.
@LambdaLambda: Tak widziałem te badania kretynie #!$%@?. O jakich substancjach mówisz? Konkrety #!$%@?.
ŻADNE NARKOTYKI KŁAMCO #!$%@? nie trzymają 12 godzin, tylko #!$%@? przez tydzień. Nie znasz się na narkotykach to nie #!$%@?.
Jesteś zwykłym #!$%@? piwniczakiem, którego jedynym powerem był tiger z biedronki i mamy tego efekty.
Pewnie nawet mocnej kawy nie piłeś, a co dopiero przedtreningówki.
@LambdaLambda: Podsumowując, powtarzam jeszcze raz co napisałem: Nie ćpał kłamco #!$%@?. Robili mu badania, przy który był osobiście Gola i kilka innych osób. Nawet Ozdoba przeprosił Adbustera i powiedział, że nie ćpał, a tu jakaś #!$%@? 13-letnia będzie #!$%@?ć głupoty bo nigdy nawet kawy nie piła a co dopiero przedtreningówki.
#!$%@?, marihuana trzyma się w organizmie kilka tygodnie, a co dopiero twardsze narkotyki. A ty #!$%@? ze 12 godzin.
Jestes klamcą
@Prylik: Napisałeś, że widziałęś wyniki badań. Co jest kłamstwem, kłamco #!$%@?.

Robili mu badaniaRobili mu badania, przy który był osobiście Gola i kilka innych osób

#!$%@?, ty naprawdę uważasz, że ktokolwiek będzie ufać Bomblowi, który zabłysnął w życiu komentowaniem patostreamerów i przekrętami? Albo Goli, który zabłysnął poprzez kręcenie dupą w MTV?

To, że publucznie ogłoszono, że rzekomo zrobili mu jakieś badania nie jest żadnym dowodem. Jest słowem przeciwko słowu, a nawet
@LambdaLambda: "Napisałeś, że widziałeś wyniki badań. Co jest kłamstwem"
- jakie #!$%@? kłamstwo? Kim ty #!$%@? jesteś by decydować decydować ZA MNIE co widziałem a co nie, kłamco #!$%@??
Dalej nie czytam, bo nie zamierzam marnować czasu na czytanie kłamstw. Edytuj bądź usuń pierwsze zdanie, to pogadamy.
@LambdaLambda: #!$%@? ci w dupę. Nie wiesz kim jestem debilu. Nie mamy o czym gadać bo ty widzę, jesteś jakimś bogiem, który WIE CO JA WIDZIAŁEM lepiej ode mnie.
AdBuster nie był nacpany. Jak twierdzisz inaczej - to to frajerze dymany przez meneli udowodnij.