Wpis z mikrobloga

to latynos a wiesz jakie prawa w USA mają obcy


@Pitaq: #!$%@?, latynosi to nie obcy odkąd przegrali wojne o niepodległość teksasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Pomielony
@karwaszbarabasz na netflixie jest kilka dobrych dokumentow. Był ten, a osobiście polecam:
"making murderer"
@Pie_Czar: też mi się podobał, ale potem poczytałem na reddicie, że ten "dokument" zupełnie pominął kwestie obciążające tego typa i jest mocno zmanipulowany. Dobrze doczytać sobie więcej o tej sprawie. (Choci mi o I sezon)
@Pomielony: To jak on był na meczu, to nie miał innych dowodów na to? Bilet, system klubu, czy zapis z kamer?


@Saganis: Mógł nie mieć. Trzymasz bilety z meczów, o ile ich nie zbierasz, a te nie są zwykłym wydrukiem? Ja tam nie wiem co w Hameryce jest potrzebne do kupienia biletu, czy w ogóle jakieś dane spisują. Zapis kamer? A co jeżeli go zawinęli np. po miesiącu od meczu?
@Pomielony: polecam serial dokumentalny na #netfliks "making a murderer"
koles przesiedział 18 lat w pierdlu za zabójstwo którego nie popełnił bo został wrobiony przez tamtejszą policje. Gdy udalo sie udowodnic niewinność i wyszedł na wolność to zaczał sie starac o duże odszkodowanie, i wtedy nagle został ponownie oskarżony o inne morderstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie bede pisal jak sie serial konczy... ale właśnie wyszedł drugi sezon
Pobierz marianoitaliano - @Pomielony: polecam serial dokumentalny na #netfliks "making a murd...
źródło: comment_RLbmCcohcsf6uiFMoKMkveeQlP5xOcmf.jpg
@Saganis: znalazł bilet, ale proukrator nie byla przekonana. "mogles byc na meczu ale moglo cie tam nie byc"
nie bylo go na zapisie kamer stadionu/ nie bylo to na tyle ostre ujecie by go jednoznacznie zidentyfikowac,
nawet kiedy znalazlo sie to nagranie z HBO to to nie przesądzilo o jego niewinnosci bo byl na nagraniu poiwedzmy o 21 a do morderstwa doszlo jakos o 22.

Jak dla mnie mogl dokonac tego