Wpis z mikrobloga

Oto i jest. E46 M3, 3,2L, ponad 340 koni mocy. Jaram się jak dziecko. Auto przyjechało wczoraj na lawecie (import z USA)

Sąsiadowi to myślałem że oczy wyjdą xD całą noc w oknie siedział, wieczorem to ze dwa razy z psami na spacer wychodził tylko po to aby obejrzeć z bliska. No ale wcale sie nie dziwie, jak ktoś na codzień jeździ octavią, to takie auto robi na człowieku wrażenie. ( )

#pokazauto #bmw #e46 #m3 #carboners #samochody #motoryzacja #wygryw
daeun - Oto i jest. E46 M3, 3,2L, ponad 340 koni mocy. Jaram się jak dziecko. Auto pr...

źródło: comment_Td8g5rYOAS8FNP8hDYfXHI11HCad1rOs.jpg

Pobierz
  • 29
@daeun: Może być i z ziemniaka. To samo można powiedzieć o tobie.. "Boże jak ja nie lubie takich przegrywów jak ty, którzy #!$%@? w życiu osiagną, pół życia spedzaja przed kompem i robia w #!$%@? ludzi na wykopu, chwlac sie nie swoimi rzeczami" Czy coś w ten deseń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 1
@project wykop.pl, portal z zarzutkami, nie czytałes regulaminu przed rejestracją konta? Xd
A pozatym, nie chwale sie niczym, każdy wie ze to nie moje, i pisze te historyjki tylko po to by "sprzedać" obrazek, wpis, zachecic do dyskusji itd. ()
Ściągałeś w całości czy rozbitka do poskładania? Samemu czy przez jakiegoś pośrednika? Pytam bo sam badam aktualnie temat


@daeun: Dosłownie każdy wie ;) Musisz mieć strasznie nudne życie kolego, żeby poświęcać czas na takie gówno
via Android
  • 1
@project dzięki że przeanalizowałeś moje życie na podstawie aktywnosci bajtowego konta na wykop xD nie myślałeś o tym aby pracować jako jakiś psycholog? A jak nie psycholog to może staraj sie o rubryke w "Charaktery" xD? Com?