Wpis z mikrobloga

Mirki mam jedno pytanie. Dziś wracałem z Pragi do Krakowa, planowo miałem być w Krakowie o g. 13:20. Finalnie dotarłem około godziny 17. Problemy zaczęły się już na początku, samolot wystartował z około półgodzinnym opóźnieniem, następnie próbował lądować w Krakowie, jednak bez powodzenia. W końcu wylądował w Katowicach, tam po ponad 1h dostałem się do autobusu zorganizowanego przez Ryanaira. Mam pytanie - czy w związku z takim opóźnieniem mogę ubiegać się o jakikolwiek zwrot? Np. zwrot kosztów jedzenia na lotnisku w KTW lub zwrot taxi, którym dostałem się z lotniska w Krakowie do centrum (miałem zarezerwowany wcześniejszy pociąg, jednak w związku z opóźnieniem bilet mi przepadł)?
#ryanair #podroze #podrozujzwykopem #samoloty
  • 7
  • Odpowiedz
@epll: @raadaar: Chociaż zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - gdyby Ryanair nie zorganizował autobusów, którymi przewiózł nas do Krakowa i musiałbym na własną rękę szukać transportu to czy wówczas należałby mi się zwrot kosztów transportu KTW->KRK czy również ze względu na to, iż było to spowodowane pogodą nic by mi się nie należało?
  • Odpowiedz
@radomt: Nie ma możliwości aby nie zorganizował autobusów.
Nie mogą powiedzieć "lądujemy w Gdańsku a do Krakowa jedźcie sami" XD
  • Odpowiedz