Wpis z mikrobloga

W MPK powinny być informacje o tym, ze jest zakaz rozmów przez telefon i należy ściągać plecaki z pleców... bo dla niektórych to niezrozumiałe jest #krakow #mpkkrakow
  • 56
  • Odpowiedz
@nairoht: @Mag_: Z plecakiem jest problem, bo jak w jednej ręce trzymasz plecak, a drugą trzymasz się poręczy, to nie masz trzeciej ręki by trzymać książkę, więc czas w podróży zmarnowany. A skoro i tak zmarnowany, to można jechać autem i na to samo wyjdzie.
Ja zawsze staję w przegubie tyłem do przegubu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Plecak zajmuje miejsce, które i tak by nie było
  • Odpowiedz
@Matemit: miejsce dla inwalidow/starszych nie jest tam umiejscowione dla beki tylko dlatego, ze starsze osoby maja ograniczone mozliwosci poruszania sie. Burakiem tutaj byl tylko ten mirek, ktory przy pustm tramwaju zajal akurat to miejsce
  • Odpowiedz
  • 1
@Mag_: Protip: kup samochód/motocykl/rower i nie marnuj sobie życia na mpk. Podróże do pracy stały się przyjemniejsze od kiedy porzuciłem komunikację publiczną


@Phallusimpudicus: tylko żeby miejsc parkingowych pod biurowcami dla wszystkich starczało (,)
  • Odpowiedz
rozmowach telefonicznych w komunikacji

@kaaban: To wytłumacz co jest w tym złego? Jakby osoba gadająca przez telefon, rozmawiała ze swoim rozmówcą, na ten sam temat i w tym samym stylu, ale kiedy ten stoi obok, to już jest w porządku?


Co to za różnica? Irytuje Was to, bo nie możecie poznać całej treści rozmowy? Bo nie zaspokajacie swojej polaczkowatej ciekawości?
  • Odpowiedz