Wpis z mikrobloga

Ej, bralibyscie miejsce parkingowe zewnetrzne za 14k pod samymi drzwiami mieszkania?

Oczywiscie całe osiedle nie ma "publicznych" miejsc parkingowych, nie ma gdzie zaparkować w odległości ok. 500m (wszystko prywatne), i mam juz jedno miejsce garażowe - ale pojawiła sie opcja właśnie na miejsce zewnętrzne

#pytanie #mieszkanie #samochody #trojmiasto
  • 42
  • Odpowiedz
dedykowane lol, jak ktos mi stanie to telefon na straż XD


@Rabusek: no i po co straży będziesz dupę truł? I tak nic nie zrobią bo nie mogą. Ech...
  • Odpowiedz
@Rabusek: jestem bardzo ciekaw tej umowy... bo według mojej wiedzy to nie ma ona żadnej mocy prawnej. :) Nie można podpisać umowy ze strażą miejską, która jest ponad obowiązującym prawem :D
  • Odpowiedz
@Rabusek: ten znak tylko pozwala na karanie jak ktoś nie ma ID, ale jak masz ID, a zaparkujesz na nie swoim miejscu to nic nie mogą Ci zrobić jeżeli to miejsce nie jest odpowiednio oznaczone :) Nie pamiętam w tej chwili też jak wygląda karanie za brak ID... Generalnie jeżeli chodzi o parkowanie to mamy sporo bubli w przepisach :D
  • Odpowiedz
@nowik: miejsca sa pooznaczane - to na pewno - i na to jeszcze jest blokada wmurowana w ziemie :D

No tak, teoretycznie ktos z osiedla moze Ci zajac miejsce, ale jesli nie kupiles miejsca zewnetrznego to nie mozesz w ogole parkowac na zewnatrz ;) Wiec jesli ktos Ci zajmie miejsce... to na jego miejscu stoi ktos bez identyfikatora, albo nie ma nikogo :P
  • Odpowiedz
@Imagination: e63 po turasie to radzenie sobie? ja po prostu nie mogę się doczekać aż Polska będzie wyglądać jak zachód i rządzić będzie transport publiczny

może innym będzie gorzej.


wręcz przeciwnie, będzie lepiej choć oni jeszcze o tym nie wiedzą
  • Odpowiedz