Wpis z mikrobloga

@bananometr: Po pierwsze musisz trenować całe ciało (niekoniecznie 1 dnia) czyli oprócz pompek robić przysiady, wykroki, podciąganie, ćwiczenia na brzuch, supermany itd.

Po drugie musisz zwiększać liczbę serii, powtórzeń lub „ciężkość ćwiczenia” np. nogi wyżej przy pompkach.
  • Odpowiedz
@bananometr: Pamietam ze nie moglem zrobic nawet 10 jak zaczynalem. Teraz nie mam z tym juz zadnego problemu. To nawet nie ilosc jest wazna, ale jakosc tych pompek. Nie trzeba robic po 100. Mozna sobie dodawac dodatkowe sekundy co jakis czas. Pompki sa super cwiczeniem.
  • Odpowiedz
@bananometr: no ja ogolnie robie duzo cwiczen. Jak zaczynalem to robilem pompki, przysiady, biegalem itd. Grunt to robic to regularnie. Po jakims czasie to juz moze byc za malo i wtedy co kto lubi. W moim przypadku byly to ciezary. Czesc kolegow biega np. w maratonach itd.
  • Odpowiedz
@bananometr nie słuchaj, że nic nie dadzą ale nie 20. Jeśli nic nie trenujesz na siłowni to pompki fajnie wchodzą. Ja leciałem według apk z Google play 100 pompek. Polecam. Tak się wyciągnąłem w treningi, że po jakimś czasie było mi mało i poszedłem na siłkę i tak już pół roku. Reasumując 20 pompek za mało ale już kilka seri po 20 będzie coraz lepiej. Oczywiście nie będziesz pro ale zauważysz różnice.
  • Odpowiedz