Wpis z mikrobloga

@impa: nie miałem jeszcze czasu na dokładne przetestowanie baterii ale w porównaniu z Super GPS na plus są czytelniejsze pola, więcej pól na jednym ekranie i bardziej rozbudowana nawigacja (już nie tylko po kresce ale też mapy). Jak wytestuję baterię to będę się odzywał
@dirtdiver_: miałem ci odpisać wtedy ale zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem nawet zadowolony, dużo dają mapy offline. Z czujnikami nie powiem ci czy jest problem bo mam problemy ale zazwyczaj z mojej winy. Używam lezynki na 3 rowerach i czasem zapominam o zmienianiu baterii w czujnikach. Podsumowując za tą cenę, 1000zł chyba płaciłem za bundle, to raczej nic lepszego nie znajdzie się
@galonim: Jesteś zadowolony z nawigacji? Testowałeś może jazdy z wgranym śladem GPX?
Bo zależy mi na tym, żeby nawigacja działała w miarę dobrze. Biorę udział w maratonach ~1300km. A plusem u lezyne jest czas działania na baterii. A nie chce kupić w ciemno, wolę zaczerpnąć trochę info of kogoś kto korzysta.
@dirtdiver_: właśnie to stało za moją decyzją o zakupie lezyne, maratony i bateria. Byłem zadowolony z Super GPS - jak organizator dał trasę w gpx to ciężko było się zgubić mimo tego że tamten model miał tylko prowadzenie po kresce. W Mega XL jest jeszcze łatwiej bo zamiast kreski masz mapę okolicy, tyle że trzeba ją najpierw wgrać ale to nie stanowi żadnego problemu
@galonim: Przy okazji podpytam. Jak mam taki długi dystans to rozumiem ze plik gpx trzeba podzielić na partię? Trzeba np wgrać kilka map danej trasy bo lezyne ma jakieś ograniczenie co do obszaru? I potem podczytujesz daną mapę i odpowiedni gpx?
@dirtdiver_: nie wiem jak 1300 ale na PTJ 610 poszło mi normalnie i myślę, że twoja też pójdzie normalnie. Ważne jest żeby przy wgrywaniu trasy mieć zasięg neta w tel, później już wszystko jest w liczniku