Wpis z mikrobloga

@oszty: Ludzie wy jesteście poważni z tym Żebrowskim? Mi nawet nie chodzi o samego aktora ale styliści w rodzimej produkcji dali tak dupy, że to jest głowa mała. Albinos z czarną brodą biegający z kataną, bardziej się tego nie dało spieprzyć xD

Ogólnie to poważnie nie wiem czego się wy po tym Wiedźminie spodziewacie, bo z tego co mi się wydaję to czegoś na poziomie blockbustera z Hollywood, a to jednak
Pobierz
źródło: comment_qvLm0rNzfTpGwYNazLy2b3TrIF5aebVi.jpg
@Naxster: Jest słabe, ja nie będę bronić Netflixa, jedyne co mogę powiedzieć, że poczekałbym z porównaniami aż faktycznie w serialu to będzie pokazywane ale na razie tak, jest źle.

Ale pisanie, że Żebrowski wyglądał lepiej to jest żart, bo wcale włosy u naszego Wiedźmaka nie wyglądały jakoś lepiej od tej cholernej peruki xD Gdzie obstawiam, że na tym się skupią ciut mocniej, bo na razie faktycznie lipa jest.
@DiscoKhan: na samym początku filmiku jest klaps z "costume & makeup test". Nie ma sensu robić połowę, czy z gówniana peruką testów, testy sie robi na full, żeby mieć pewność, ze zadziała. No i nie wrzuca się nieudanych testów na oficjalny profil. Jak mówię, to pewnie nie jest finalny, ale na pewno skończony i taki który chcieli pokazać.
@Naxster: Nie, jest sens. Ustawia się stylizacje pod światło i patrzy czy nie potrzeba większych przeróbek. Jeżeli nie ma jakiś złych kontrastów, wszystko prezentuje się okej przy różnym świetle i ujęciach to się dopiero poprawia i dodaje szczegóły.

Dla mnie jeżeli o to chodzi to wygląda całkiem spoko, bo przyznam szczerze, że w ogóle sobie Cavila jako Wiedźmina nie potrafiłem wyobrazić a teraz już jak najbardziej.

Chociaż zgoda, że chyba powinni
ujęciach to się dopiero poprawia i dodaje szczegóły.


@DiscoKhan: ...i potem kręci spot wrzucany na profil. Mechanik nie wysyła klientowi zdjęcia rozkręconego samochodu, portrecista nie woła klienta, żeby mu pokazać dwa paćki które zrobił, nie widzę więc powodu czemu mieliby twórcy serialu wrzucać kompletnie przypadkową, niedokończoną próbę makeupu