Wpis z mikrobloga

Mirki zakupiłem viofo a119 z GPS, podłączyłem wszystko okej tylko że zasilanie w zapalniczce mam nawet na zgaszonym silniku więc nawet jak wyjdę z samochodu to ona dalej nagrywa, czy funkcja detekcji ruchu czy czujnika ruchu by to wyeliminowało i by się włączała jak bym ruszył dopiero? Bo tak za każdym razem muszę odłączać ja od zasilania.
#viofo #wideorejestrator #kamerasamochodowa
  • 10
@Mack00: Wlacz tryb parkingowy i będzie robić zdjęcia np. co 5 sekund, a jak rano wykryje ruch, jak wchodzisz do auta to zacznie nagrywać i automatycznie zatrzyma nagrywanie i przejdzie w tryb parkingowy po o ile dobrze pamietam 5 minutach.
@Mack00: Możesz też dokupić specjalny kabel dedykowany do niej, który podłączasz pod stałe zasilanie. On ma wbudowany układ który wykrywa kiedy akumulator ma za niskie napięcie i wyłącza kamerkę, żeby go nie rozładować.
@TSoprano Na noc i tak będę odłączał kamerkę od zasilania bo i tak stoi w prywatnym garażu, jedynie co jak będzie stał pod praca parę h ale mam nadzieję że wówczas mi się nie rozładuje ;)
@Mack00: znaczy się masz pewnie skodę, większość skód ma stałe zasilanie w gnieździe zapalniczki, większość osób może pozazdrościć bo nie musisz kupować żadnych przejściówek do zasilania!
Więc włącz tryb parkingowy w kamerze, po wykryciu że auto jest zaparkowane kamera samoczynnie przejdzie w tryb rejestracji parkingowej, w przypadku wykrycia ruchu lub kolizji włączy się i zacznie nagrywać, o ile masz normalny sprawny akumulator nie musisz się martwić, rzecz jasna zostawiając auto w