Wpis z mikrobloga

#polskiedrogi

Mirki, w ciągu 20 minut stania w korku nagrałem prawie 100 #januszekierownicy jadących poboczem uniemożliwiając tworzenie korytarza ratunkowego, który niestety okazał się potrzebny. Czy policja w ogóle będzie zainteresowana takim nagraniem, czy tylko przysporzę im niepotrzebnej roboty i oskarżą mnie o paraliżowanie ich pracy? ()

PS. Poniżej zdjęcie ale mam ich wszystkich na filmikach - jak zmontuję, to się podzielę.
nielubieburaczkow - #polskiedrogi 

Mirki, w ciągu 20 minut stania w korku nagrałem...

źródło: comment_lgluXq1uwCeV8bQwqYKY9foszUMWp1gc.jpg

Pobierz
  • 14
@MrMate: w google maps cały ten odcinek z poboczem (do prawoskrętu na autostradę) ma ok 550 m. To nie był korek, że wszystko stało, tylko posuwało się powoli, zajęlo to max. 20 minut, więc nie jakiś dramat.

Najbardziej mnie boli, że naprawdę bardzo chcę krzewić korytarz ratunkowy, zjechałem do prawej krawędzi, no ale nie dało się, po prostu się nie dało. Jeden wąsacz w autokarze mnie strąbił i machał coś że
@Singularity00: nie była zachowana ostrożność, nie można było bezpiecznie zjechać do prawej krawędzi pasa, żeby próbować tworzyć korytarz ratunkowy, niektórzy zachrzaniali tym poboczem dobre 50 km/h jeden za drugim na zderzaku. W pewnym momencie pobocze zwężało się że większy pojazd ledwo się mieścił.