Wpis z mikrobloga

o co ci dokładnie chodzi? Przecież nie będzie karmiła dzieciaka w łózku xD Juz nie miałeś się do czego przyczepić to wyłuskałeś taki bzde


@Canova: Zwracam uwagę na te detale, które w moim odczuciu mocno określają charakter człowieka. Atakowanie karmiących piersią - pruderia, brak tolerancji, egocentryzm; bzykanie mężatki - w sumie nie jest aż takim problemem, ale też nie jest powodem do dumy i chwalenia się dla atencji na wykopie. Ponownie
  • Odpowiedz
  • 13
@Canova masz ruchac to ruchaj, po co szukasz wparcia na mirko? Co to twój pierwszy raz? Ale rób z tego #!$%@? wydarzenia w stylu "mam okazje to biorę" bo to żałosne. Jak widzisz otwarte mieszkanie to też wchodzisz okraść "bo otwarte"?
  • Odpowiedz
@Canova: Zakłamana sucz, standardowy schemat, bo mój nie stara się wystarczająco. A co to w ogóle #!$%@? znaczy? Przecież może być najlepszym facetem pod słońcem, a ją zaswędzi piździsko i się szuka wymówki przed bolcem, światem, a przede wszystkim własnym ego.

OP jeśli skorzysta to słabo wg mnie, ale nigdy nie będzie większym #!$%@?, niż ktoś będący w związku i prujący się na boku.

End of story.
  • Odpowiedz
@Canova: no chad to nie bardzo XD To raczej ona Cie znalazła XD Jesteś tak o bolcem na boku zwyklym, ona będąc w zwiazku konto na badoo ma i już szukała XD PANIE CHADZIE XDDDD no jak koledzy wyżej ocena 4
  • Odpowiedz
@Canova: chyba niezły przegryw z ciebie skoro stać cię tylko na to żeby poderwać zdesperowaną mężatkę... poderwij jakąś młodą laskę 10/10 i wtedy przyjdź się chwalić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jakby na ziemi lezała stówka to też byście nie podniesli bo narodowy bank polski by wam skopał dupe?


@Canova W twojej sytuacji jest to stówka, która wypadła facetowi na ulicy, a ty ją przydeptujesz butem i czekasz aż odejdzie żeby ją podnieść
  • Odpowiedz
@Canova: Korzystasz z okazji na co? Bo z tego co widzę w jaki sposób jej piszesz to obiecujesz, jej bycie z nią. Jeśli faktycznie też jesteś w niej zakochany lub czujesz, że to jest to działaj, życie jest za krótkie żeby marnować je na wyrzuty sumienia. Ludzie się pobierają okazuje się, że do siebie nie pasują, znajdują bratnią duszę w kimś innym, to normalne.Jeśli jednak chodzi Ci tylko o przelotną znajomość
  • Odpowiedz
@Wulfee: @SceptycznyKartofelek: @jatutylkonachwile1: @Greensy: @Suma_Wszystkich_Strachow: @numma: @lil_lucifer: @niemampomyslunannick: @Jerry664:

OJ JAK BOLI BOLI. Moja wina bo jakiejś lasce się w związku nie układało. Macie racje powinienem tam wpaść w roli psychologa i seksuologa i uzdrowić ten ich wspaniały związek, a gdy by już się całowali nawzajem w swoich ramionach to wyjść pełen dumy że im pomogłem i wpisać to do CV xD

Nie
  • Odpowiedz